Keystone logo
teisės mokyklą

Raskite savo teisės magistro (LLM) programų

Ką studijuoti
Kur mokytis

Teisės magistro laipsnis (LLM)

LLM, arba teisės magistro, yra laipsnis, suteikiamas tiems, kurie jau turintis profesionalų teisinį išsilavinimą, baigę aukštesnįjį išsilavinimą ir mokslinius tyrimus tam tikroje teisės srityje. Advokatai gali pasirinkti vykdyti LLM programas įgyti patirties konkrečiame sektoriuje, dėl karjeros, ir sukurti profesionalų tinklą.

Kai kurie LLM programų pavyzdžiai yra teisės sektoriuose, tokiuose kaip informacinės technologijos, mokesčių teisė, finansinės paslaugos, tarptautinė teisė, aplinkos teisė ir komercinė teisė. Kai kurie universitetai taip pat leidžia studentams kurti savo specializuotas LLM programas, atitinkančias jų profesinius interesus. LLM programos paprastai trunka mažiausiai vienerius metus, o kai kurias programas daugiausia sudaro moksliniai tyrimai, kitoms taip pat reikia kursinių darbų. Tikimasi, kad LLM programų studentai baigs disertaciją, kad jiems būtų suteiktas laipsnis.

Įvairių LLM įvairių programų gali būti itin svarūs - neleiskite jai sustabdyti jus! Pradėkite paiešką pažvelgus iš toliau išvardytų populiariausių LLM programose.