Keystone logo
teisės mokyklą

Ieškoti LLM programų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

LLMarba teisės magistrasyra laipsnis, suteikiamas tiems, kurie jau turi profesinį teisės laipsnį, baigę aukštąjį išsilavinimą ir mokslinius tyrimus konkrečioje teisės srityje. Advokatai gali pasirinkti tęsti LLM programas, siekdami įgyti patirties konkrečiame sektoriuje, siekdami karjeros ir kurti profesinį tinklą.

Kai kurie LLM programų pavyzdžiai yra teisės sektoriuose, tokiuose kaip informacinės technologijos, mokesčių teisė, finansinės paslaugos, tarptautinė teisė, aplinkos teisė ir komercinė teisė. Kai kurie universitetai taip pat leidžia studentams kurti savo specializuotas LLM programas, atitinkančias jų profesinius interesus. LLM programos paprastai trunka mažiausiai vienerius metus, o kai kurias programas daugiausia sudaro moksliniai tyrimai, kitoms taip pat reikia kursinių darbų. Tikimasi, kad LLM programų studentai baigs disertaciją, kad jiems būtų suteiktas laipsnis.

Įvairių LLM programų įvairovė gali būti didžiulė – neleiskite, kad tai jūsų sustabdytų! Pradėkite paiešką žiūrėdami populiariausias LLM programas, išvardytas žemiau.

Naujai pridėtos programos