Keystone logo
Raskite savo MLS programą

Raskite savo MLS programą

Ką studijuoti
Kur mokytis

Teisės studijų magistras (MLS) yra aukštesnio lygio teisės laipsnis, skirtas profesionalams, norintiems tobulinti savo teisinę patirtį. MLS laipsniai taip pat žinomi kaip teisės magistro (MSL), teisės mokslų magistro arba Jurio magistro (JM) laipsniai. MLS laipsnius siūlo kai kurios teisės mokyklos, o dabar jie dažnai siūlomi internetu ir per nuotolinio mokymosi programas.

MLS tikslas yra suteikti teisinę patirtį studentams ar specialistams, kurie neketina verstis teisės praktika. Jas taip pat gali naudoti doktorantai, kurių disciplinos yra teisinės koncentracijos, arba sertifikuoti specialistus, kurie glaudžiai bendradarbiauja su įstatymais ir reglamentais. MLS laipsnio apimtį, koncentraciją ir struktūrą nustato laipsnį suteikianti institucija. Būsimi studentai ras siūlomus MLS laipsnius įvairiose specialybėse, įskaitant reglamentus, vadybą, žurnalistiką ir net bioetiką.

Nors MLS laipsniai nesuteikia absolventams kvalifikacijos verstis teise, jie suteikia išsamų teisės ir teisės aktų pagrindą ir supratimą. Dauguma MLS laipsnių gali būti baigti per vienerius metus ir dažnai yra prieinami ne visą darbo dieną arba internetu. Studentai, baigę MLS, paprastai atlieka tarpdisciplininius tyrimus, susijusius su jų pageidaujama teisės sritimi ar profesija. Dažnai pastebėsite, kad MLS laipsniai siūlomi kartu tarp Teisės mokyklos ir departamento, susijusio su laipsnio specialybe.

Jei esate profesionalas, glaudžiai bendradarbiaujantis su įstatymais ir reglamentais, arba doktorantas, norintis giliau suprasti su jūsų tyrimais susijusius įstatymus, MLS pildymas yra puikus būdas įgyti patirties.

Naujai pridėtos programos