Keystone logo
Raskite savo teisės pažymėjimą

Raskite savo teisės pažymėjimą

Ką studijuoti
Kur mokytis

Teisės sertifikatai arba teisės studijų sertifikatai yra absolvento lygio pažymėjimas, perteikiantis pasirinkto dalyko ar srities žinias. Teisės sertifikatai skirti pagerinti studentų supratimą apie teisės teoriją ir teisės sistemų pagrindą. Teisės sertifikatus dažniausiai siūlo ir suteikia universiteto teisės mokykla.

Studentai gali pasirinkti užpildyti teisės pažymėjimą dėl kelių priežasčių. Pirmo kurso teisės studentams teisės pažymėjimai gali būti būdas pritaikyti teisės programą pagal konkrečius akademinius interesus ar karjeros tikslus. Teisės sertifikatai taip pat gali suteikti prieigą prie aukštesnio lygio teisinio išsilavinimo, pavyzdžiui, LLM. Kai kurie darbdaviai gali palankiai vertinti teisės sertifikatus kaip kandidato kompetencijos ir įsipareigojimo teisės srityje užtikrinimą. Daugeliu atvejų, norint gauti teisės studijų programą, studentas turi būti teisės studentas; tačiau kai kurie sertifikatai yra tarpdisciplininiai ir juos gali gauti kitų dalykų, pavyzdžiui, verslo ar medicinos, studentai.

Būsimieji advokatai gali norėti užpildyti teisės pažymėjimą, kad padidintų savo kvalifikaciją ir padidintų galimybes dirbti pasirinktoje srityje. Teisės sertifikatai taip pat gali būti naudojami siekiant karjeros patarėjo teisės klausimais, teisės konsultanto arba teisės skyriaus vadovo korporacijoje ar versle.

Jei esate pirmo kurso teisės studentas, galbūt norėsite gauti teisės pažymėjimą. Sertifikatai gali būti baigti pagal programą, į kurią imatrikuliuosite, arba per atskirą įstaigą. Kai kurie universitetai ir teisės mokyklos siūlo teisės sertifikatus internetu arba per nuotolinio mokymosi programas. Jei ketinate gauti teisės pažymėjimą be teisės išsilavinimo, svarbu įsitikinti, kad turite reikiamas sąlygas ir kvalifikaciją.

Naujai pridėtos programos