Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Diplomas Programos į Imigracijos teisė į Šanchajus, Kinija 2024

1 Diplomas Programos į Imigracijos teisė į Šanchajus, Kinija 2024

Apžvalga

Kas yra imigracijos įstatymas?
Imigracijos teisė yra teisės sritis, reglamentuojanti imigracijos procesą, įskaitant užsienio piliečių priėmimą ir išsiuntimą iš šalies. Ji taip pat apima imigrantų teises ir pareigas bei šalių, į kurias jie migruoja, teises ir pareigas.

Kokius darbus galiu gauti pagal Imigracijos įstatymą?
Imigracijos teisė yra auganti sritis, kurioje besispecializuojantiems teisininkams yra daug galimybių. Kai kurios galimos darbo vietos šioje srityje yra imigracijos teisininkas, prieglobsčio teisininkas, imigracijos teisėjas, imigracijos agentas arba pareigūnas, pasienio patrulio agentas, muitinės ir sienų apsaugos pareigūnas bei deportacijos pareigūnas.

Kodėl svarbu studijuoti imigracijos teisę?
Imigracijos teisė yra svarbi teisės sritis, nes ji reglamentuoja vieną iš pagrindinių žmogaus gyvenimo aspektų – judėjimą. Tai taip pat auganti sritis, nes imigrantų skaičius visame pasaulyje ir toliau didėja.

Ką studijuosiu imigracijos teisės studijų metu?
Studijuosite įvairias su imigracijos teise susijusias temas, įskaitant dabartinę imigracijos teisės padėtį, įvairias imigrantams prieinamas vizas, prašymo išduoti vizą procesą ir imigrantų teises įvairiose šalyse.

Kinija aukštesnysis išsilavinimas porą metų buvo išrinkta kaip viena iš Azijos šalių geriausia. Ši šalis turi daugiau kaip 150 viešojo ir privačiojo sektoriaus priklausanti universitetai platinimą visose Kinijos provincijose. Aukštasis mokslas moksliniais tyrimais pagrįsta veikla.

Studentai gali naudotis diplomu, norėdami patekti į darbo jėgą arba pasirengti tolesniam studijoms. Diplomines programas paprastai siūlo technikos mokyklos ar bendruomenės kolegijos ir užtrukti iki vienerių iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Diplomas
  • Kinija
  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
  • Imigracijos teisė
  • Šanchajus
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys