Keystone logo

1 Ištęstinės Diplomas Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė į Kinija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Diplomas
  • Kinija
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Intelektinės nuosavybės teisė
  • Ištęstinės
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Ištęstinės Diplomas Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Intelektinės nuosavybės teisė

Kas yra intelektinės nuosavybės teisė?

Intelektinės nuosavybės teisė yra teisės sritis, susijusi su proto kūrinių, tokių kaip išradimai, literatūros ir meno kūriniai, prekyboje naudojami simboliai ir pavadinimai, apsauga. Šie kūriniai vadinami "intelektine nuosavybe", nes jie yra intelekto produktai. Intelektinės nuosavybės teisė apima autorių teisių teisę, nes ji saugo kūrybines pastangas; Tačiau intelektinės nuosavybės teisė apima ne tik autorių teisių saugomą garso ir vaizdo išraišką, bet ir idėjų išraišką.

Kokios karjeros galimos intelektinės nuosavybės teisės studentams?

Intelektinės nuosavybės teisė yra specializuota teisės sritis, suteikianti daug praktikos galimybių. Advokatai, besispecializuojantys intelektinės nuosavybės teisės srityje, gali dirbti privačioje praktikoje, vyriausybinėje agentūroje arba didelėje korporacijoje. Kai kurie tipiški darbo pavadinimai yra patentinis patikėtinis, prekių ženklų teisininkas ir autorių teisių advokatas.

Kodėl svarbu studijuoti intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisė svarbi, nes padeda apsaugoti proto kūrinius. Ši teisės sritis suteikia žmonėms juridinę teisę kontroliuoti, kaip naudojama jų intelektinė nuosavybė, ir gali padėti neleisti kitiems neteisėtai naudotis kieno nors darbu arba už jį pripažinti.

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisės studijų metu sužinosite apie skirtingus intelektinės nuosavybės tipus, kaip apsaugoti kiekvieną rūšį ir kaip spręsti ginčus, susijusius su intelektinės nuosavybės naudojimu ar nuosavybe. Taip pat sužinosite apie autorių teisių įstatymą, patentų įstatymą ir prekių ženklų įstatymą. Be to, įgysite tyrimų, rašymo ir žodinio gynimo įgūdžių.

Kinija aukštesnysis išsilavinimas porą metų buvo išrinkta kaip viena iš Azijos šalių geriausia. Ši šalis turi daugiau kaip 150 viešojo ir privačiojo sektoriaus priklausanti universitetai platinimą visose Kinijos provincijose. Aukštasis mokslas moksliniais tyrimais pagrįsta veikla.

Studentai gali naudotis diplomu, norėdami patekti į darbo jėgą arba pasirengti tolesniam studijoms. Diplomines programas paprastai siūlo technikos mokyklos ar bendruomenės kolegijos ir užtrukti iki vienerių iki dvejų metų.

Mokymasis neakivaizdiniu būdu leidžia įgyti laipsnį ar kvalifikaciją, net jei negali lankyti mokyklos visu etatu. Mokytis galima savo tempu, palaipsniui kaupiant kreditus, kurie įskaičiuojami į galutinę kvalifikaciją.