Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 6 Diplomas Programos į Kriminalinio teisingumo studijos 2024

6 Diplomas Programos į Kriminalinio teisingumo studijos 2024

Apžvalga

Diplomas išduodamas mokykloje ar universitete, siekiant patvirtinti, kad gavėjas sėkmingai baigė studijų kursą. Paprastai jis išduodamas už 30-72 kreditų užbaigimą ir skirtas suteikti studentams reikiamus įgūdžius konkrečiam darbui.

Kas yra baudžiamojo teisingumo diplomas? Tai programa, kuria siekiama sukurti pagrindą studentams, siekiantiems karjeros kriminalinės justicijos srityje. Šio dalyko diplomas paprastai suteikia įsiskolinimą, orientuotą į karjerą. Studentai gali būti pristatomi į daugelį baudžiamosios justicijos sistemos aspektų, įskaitant vyriausybę, teisėsaugą, pataisymus ir baudžiamąjį procesą. Asmenys gali atlikti tokius kursus kaip tyrimas ir teisėsauga, taip pat baudžiamosios teisenos pagrindai.

Daugelis absolventų išplėtoja pažangius įgūdžius mokslinių tyrimų, rašymo ir bendradarbiavimo. Gebėjimas kruopščiai išmėginti temą ir aiškiai supažindinti jas su idėjomis yra vertingi įgūdžiai užtikrinant darbą. Bendradarbiavimas ir dalijimasis idėjomis gali būti naudingas asmenims namuose ir darbe.

Kriminalinės justicijos diplomas gali priklausyti nuo programos, atsižvelgiant į studijų trukmę. Šis ir daugelis kitų veiksnių gali turėti įtakos priėmimo išlaidoms. Prieš pradedant programą, protingai atlikti mokslinius tyrimus ir kreiptis į universiteto priėmimo įstaigą.

Kriminalinės justicijos diplomas dažniausiai rengia studentus daugybei pradinėse pozicijose teisėsaugos ir susijusiose srityse. Kai kuriose pozicijose yra papildomų reikalavimų, tokių kaip patikrinimai fone, fizinio parengties standartai ir akademijos mokymai. Absolventai gali būti tinkami darbo vietoje kaip policijos pareigūnai, nepilnamečių bylų valdytojai, įdarbinimo iš darbo įdarbinimo agentai ar probacijos pareigūnai. Asmenims, besidomintiems gilinti savo išsilavinimą, daugelis diplomo kreditų gali būti pritaikyti aukštesniu laipsniu.

Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo baudžiamojo teisingumo diplomą. Studijų užsienyje įgijimas yra patogus būdas daugeliui žmonių tobulinti savo išsilavinimą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Diplomas
 • Teisės studijos
 • Kriminalinio teisingumo studijos
Studijų sritys
 • Teisės studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas