Keystone logo

1 Diplomas Programos į Teisės studijos Jurisprudencija Teisės tyrimai į Redingas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Diplomas
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Jurisprudencija
  • Teisės tyrimai
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Diplomas Programos į Teisės studijos Jurisprudencija Teisės tyrimai

Kas yra teisinis tyrimas?
Teisinis tyrimas – tai teisės suradimo ir panaudojimo teisinių problemų sprendimui arba atsakymui procesas. Tai apima teisinių dokumentų ir įrašų paiešką ir ištyrimą, teisinių išteklių naudojimą ir teisės taikymą bylos faktams. Teisinį tyrimą galima atlikti savarankiškai arba padedant advokatui ar kitam teisės specialistui.

Yra daug įvairių būdų išmokti teisinio tyrimo. Galite lankyti teisinio tyrimo kursą mokykloje. Taip pat yra daug mokyklų, siūlančių teisinių tyrimų sertifikatus ar laipsnius.

Kokiai karjerai reikalingi teisiniai tyrimai?
Teisiniai tyrimai yra labai svarbus teisininkų ir kitų teisės specialistų įgūdis. Advokatai naudojasi teisiniais tyrimais, kad surastų atvejus, pagrindžiančius jų argumentus, ir sužinotų apie teisę. Paralegals taip pat naudoja teisinius tyrimus, kad padėtų advokatams pasiruošti teismo byloms. Teisės srityje yra daug darbų, kuriems reikalingi tvirti teisinio tyrimo įgūdžiai.

Kodėl svarbu studijuoti teisės tyrimus?
Teisiniai tyrimai yra svarbus įgūdis kiekvienam, norinčiam dirbti teisinėje srityje. Tai padeda rasti ir suprasti įstatymus, būtinus ruošiantis teisminėms byloms ir kitiems teisminiams procesams.

Ką studijuosiu teisės tyrimų programos metu?
Teisės mokslo laipsnio ar sertifikato metu išmoksite rasti ir naudoti teisę teisinėms problemoms spręsti. Tai apima mokymąsi tirti teisę, suprasti teisinę terminiją ir taikyti įstatymus bylos faktams. Taip pat sužinosite apie įvairius turimus teisinius išteklius, kur juos rasti ir kaip juos pasiekti bei naudoti.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Studentai gali naudotis diplomu, norėdami patekti į darbo jėgą arba pasirengti tolesniam studijoms. Diplomines programas paprastai siūlo technikos mokyklos ar bendruomenės kolegijos ir užtrukti iki vienerių iki dvejų metų.