Keystone logo

8 Teisė Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Imigracijos teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
  • Imigracijos teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisė Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Imigracijos teisė

Kas yra imigracijos įstatymas?
Imigracijos teisė yra teisės sritis, reglamentuojanti imigracijos procesą, įskaitant užsienio piliečių priėmimą ir išsiuntimą iš šalies. Ji taip pat apima imigrantų teises ir pareigas bei šalių, į kurias jie migruoja, teises ir pareigas.

Kokius darbus galiu gauti pagal Imigracijos įstatymą?
Imigracijos teisė yra auganti sritis, kurioje besispecializuojantiems teisininkams yra daug galimybių. Kai kurios galimos darbo vietos šioje srityje yra imigracijos teisininkas, prieglobsčio teisininkas, imigracijos teisėjas, imigracijos agentas arba pareigūnas, pasienio patrulio agentas, muitinės ir sienų apsaugos pareigūnas bei deportacijos pareigūnas.

Kodėl svarbu studijuoti imigracijos teisę?
Imigracijos teisė yra svarbi teisės sritis, nes ji reglamentuoja vieną iš pagrindinių žmogaus gyvenimo aspektų – judėjimą. Tai taip pat auganti sritis, nes imigrantų skaičius visame pasaulyje ir toliau didėja.

Ką studijuosiu imigracijos teisės studijų metu?
Studijuosite įvairias su imigracijos teise susijusias temas, įskaitant dabartinę imigracijos teisės padėtį, įvairias imigrantams prieinamas vizas, prašymo išduoti vizą procesą ir imigrantų teises įvairiose šalyse.