Keystone logo

Aeropole Flight Training

A logo

Įvadas

Aeropole" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/37/37618_Crew.jpg" alt="Aeropole" />

Apie alt = „Aeropole

alt = "„ Aeropole “yra aukščiausios klasės skrydžių akademija, įkurta 2010 m. Mes esame specialistai, kurie rengia techniškai pažangių orlaivių pilotus. Mes dirbame modernių deimantų parku, kurio pagrindinė bazė yra Helsinkis-Malmis, Suomijoje. Mūsų patvirtinta organizacija, turinti savo aukštos kvalifikacijos ir patyrę instruktoriai yra prieinami ir pasirengę patenkinti jūsų specifinius poreikius, nesvarbu, ar esate naujokas aviacijos srityje, ar oro linijų pilotas.

Mūsų tikslas

Mes, alt = = „Aeropole“ aistringai siūlo jums puikų mokymą skraidyti. Mūsų tikslas - būti geriausiomis skrydžių mokyklomis Suomijoje kokybės prasme. Pažadame jums, kad klientams teikiama aukščiausia klientų aptarnavimo, mokymo, įrangos ir personalo.

1. Puikus klientų aptarnavimas

Mes duosime tik pažadus, kuriuos galime išlaikyti. Tai reiškia tiesioginius ir sąžiningus mokymo susitarimus, lengvai suprantamą kainodarą ir atvirą bendravimą, kai viskas pasikeičia. Treniruočių tvarkaraščiai yra individualiai pritaikyti jūsų poreikiams, nesvarbu, ar tai būtų įprastas darbo laikas, ar vakarais, ir savaitgaliais.

2. Mokymo kokybė

Mes turime labai pedagoginį požiūrį į mokymą. Mes čia ne tam, kad parodyti savo skraidymo įgūdžius ar patirtį, bet mokyti studentus, kad jie būtų saugūs ir pasitikintys pilotais, nesvarbu, ar jų skraidymo tikslai yra profesionalūs, ar skirti laisvalaikiui. Mes pasirinkome naują požiūrį į mokymo ir kokybės sistemą, iki tol nematytą jokioje kitoje Suomijos skrydžių mokykloje. Mūsų mokymo metodai yra išbandytos ir patikrintos pasaulinės klasės sistemos, kurias pritaikėme ir patobulinome vietinėje Šiaurės aplinkoje - ir jos visiškai atitinka ir viršija Europos aviacijos taisykles.

3. Šiuolaikiniai orlaiviai

Mūsų orlaiviai yra moderniausi, puikiai tinka mokymui ir turi ypač gerus saugos duomenis (iš tikrųjų, geriausius pramonėje.) Mes drįstame teigti, kad savo kainų kategorijoje eksploatuojame naujausią ir moderniausią Suomijos mokymo parką. . Visi mūsų studentai yra skatinami treniruotis lėktuvo kabinos orlaiviuose, taip pat mokome tradicinių instrumentų, kad suteiktume studentams visus jiems reikalingus įgūdžius.

4. Profesionalūs ir talentingi instruktoriai

Mūsų instruktoriai turi šimtus, jei ne tūkstančius valandų instruktorių patirties, o dauguma jų turi avialinijų ar užsakomųjų skrydžių patirtį. Jie yra su mumis, nes randa pamokančių atlyginti ir yra aistringi kokybei - ne tik tam, kad sugalvotų daugiau skrydžio valandų. Vis dėlto dėstymo kokybė priklauso ne nuo kiekvieno instruktoriaus pečių, o puoselėjama metodiniu požiūriu į kokybę mūsų organizacijoje ir mokymesi.

Mes tikime, kad vienintelis būdas išlikti viršuje yra pripažinti faktą, kad mes visi einame į begalinę kelionę mokydamiesi - kompetencija atsiranda per atkaklumą ir nuolatinį tobulėjimą. Neleiskite, kad šis mūsų apsėstasis trukdytų mėgautis tuo, ką ketinate patirti kartu su mumis: jaudulys ir linksmybės yra neatsiejama skraidymo dalis, nesvarbu, ar esate trokštantis privatus pilotas, ar pradedate naują ir naudingą karjerą aviacijoje. Leiskite mums saugiai peržvelgti tuos potyrius!

Kas mes esame?

Esame aviacijos ir verslo profesionalai, turintys papildomą išsilavinimą: oro linijų ir užsakomųjų reisų pilotai, karjeros instruktoriai, orlaivių inžinieriai, verslo vadovai ir verslininkai. Mes buvome nusivylę, kad trūksta skrydžio mokyklos, iš tikrųjų dominančios jų studentų mokymąsi ir klientų aptarnavimą, todėl ją įkūrėme. Mes galbūt nebūsime pati pigiausia skrydžių mokykla, bet mes tikrai stengiamės išlikti geriausi!

Patvirtinimai

  • EASA ATO pažymėjimas FI.ATO.2016 - Suomijos CAA patvirtinimas visiems kursams pagal patvirtintą mokymo organizaciją (ATO) pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) taisykles.
  • EASA ATO sertifikatas DK / ATO / 011 - Danijos CAA patvirtinimas visiems kursams pagal patvirtintą mokymo organizaciją (ATO) pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) taisykles.

Vietos

  • Helsinki-Malmi Airport Main terminal, 00700, Helsinki

Klausimai