Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Albany Law School

Albany Law School

Albany Law School

Įvadas

Rytų eksterjeras

Mūsų misija

Albanis teisės mokykla ugdo ir suteikia rytojaus lyderiai teisės praktika, verslo, viešojo intereso, ir vyriausybę. Mes prijungti klasėje savo profesijai, Vyriausybė, Bendrija per patyrė paremtas mokymasis, užsiima stipendiją ir tvirtą tinklą absolventai ir rėmėjai. Mokymasis Albany Law School yra bendra įmonė tarp studentų ir fakulteto nariai, remiamų darbuotojų, administratorių, absolventai ir Patikėtinių taryba. Mūsų mokiniams plėtoti sudėtingą supratimą apie teisinę politikos ir doktrina, įvairiomis profesinių kompetencijų ir tvirtą įsipareigojimą siekti teisingumo ir etikos vertybėms.

Mūsų vizija

Albanis teisės mokykla yra pripažinta kaip studentą orientuoto bendruomenės mokymosi, kuris suteikia griežtą, novatorišką programą teisinio švietimo, kad reaguoja adeptly į kintančius poreikius ir galimybes. Įstatymas mokykla siūlo galimybę kelius, kad pritraukti studentus su įvairiausių interesų ir išsilavinimo ir rengia absolventus ypatingoms karjeros teisės, verslo, viešojo intereso ir vyriausybės. Led fakulteto mokslininkų ir mokytojų įsipareigojusios tęsti teise ir teisingumu, studentai bus sukurti įgūdžius, žinias ir profesinių vertybių prisidėti prie ir švino pasaulio visuomenei. Kaip absolventų jie prisijungs prie klesti Alumni bendruomenės skirta į teisės mokyklą, jos mokinių, ir jos misijos sėkmę.


albanylaw02

Planas: Galimybė Būdai

Galimybės Būdai yra apibrėžti funkcija Albany Law School. Piešimas ant mūsų vietos, nepriklausomumo, ir bendruomenei, mes sukūrėme galimybę kelius įkvėpti, parama, ir pateikti nuorodas į mūsų studentams, nes jie ištirti ir siekti esminių sričių nustatytus per rinkos tyrimus, kaip prinokusių su karjeros galimybėmis. Šie planai apima verslo, mokesčių ir finansų rinkose; Civilinė ir baudžiamoji propagavimo; Vyriausybė, politika ir viešųjų paslaugų; sveikata; inovacijos ir verslumas; ir viešasis interesas. Galimybės Būdai formuoja mūsų švietimo ir mentorystės programas, padėti mums nustatyti strategines partnerystes ir vainikuos profesinę veiklą, kurios jungia studentus su darbdaviais ir visą mentorių.

Galimybės Būdai nustatyti sritis skirtumo ir suteikti kryptį pareiškėjams, studentams ir absolventams.

Galimybės Būdai yra:

 • Verslo, mokesčių ir finansų rinkose;
 • Civilinė ir baudžiamoji gynimą;
 • Vyriausybė, politika ir viešųjų paslaugų;
 • Sveikata;
 • Inovacijos ir verslumas;
 • ir Viešojo intereso įstatymas.

Galimybės Būdai informuoti švietimo ir mentorystės programas ir vainikuos profesinę veiklą, kurios jungia studentus su darbdaviais ir visą gyvenimą trunkantis mentorių.

Profesinis tobulėjimas studentų yra kiekvieno Opportunity pathway branduolys. Atsižvelgdama įdarbinti studentus su fonas puikiai tinka sėkmės kelius, Law School suteikti studentams turtingas mokymo, klinikiniai ir lauko įsidarbinimo galimybes, fakulteto patarėjai, absolventai mentoriai, kolegų grupės Affinity ir profesinio tobulėjimo mokymai, atitinkančias kiekvieno Opportunity kelią. Mūsų klinika ir teisingumas centras, Vyriausybė teisės centras, institutas finansų rinkos reguliavimas, centras Kompetencijos Advokatų mokymas, ir mūsų turtinga tinklas Alumni ir rėmėjų visų prisidės prie profesinio tobulėjimo ir galimybėmis kiekvieną Albanis Law School studentas. Kiekvienas planas apima materialinių teisinių takelius, ar koncentracija, kuri bus prieinama visiems studentams įvairovė. Pavyzdžiui, studentas gali imtis kursus tarptautinėje teisėje ir tuo pačiu vykdyti bet kurią iš kelius.

Viena iš priemonių, įstatymu mokyklos sėkmės yra jos gebėjimas vieta studentams savo pasirinktose srityse baigus. Albanis teisės mokykla yra įsipareigojusi naudoti savo ataką kelius optimizuoti mūsų absolventai "konkurencinį pranašumą ir paruošimas įsidarbinti savo pasirinktose srityse. Dirbsime su kiekvienu studentu, siekiant padidinti galimybę norimu karjeros vietą, profesinio bei asmeninio sėkmę.

Į būdas, nustatytas šio plano nėra fiksuota arba statinis. Į Būdai bus vertinami kasmet, ir keisti arba pakeisti, kiek reikia, užtikrinti, kad jie teikia savo studentams labiausiai kruopščiai ir veiksmingai akademinės programos, ir pateikti mūsų absolventams geriausiai pavyktų po teisės mokykloje, atsižvelgiant į dabartines realijas profesijos ir darbo rinkoje.

Vietos

 • Albany

  80 New Scotland Avenue, 12208-3494, Albany

  Klausimai