Keystone logo
Allen University

Allen University

Allen University

Įvadas

Sukurta iš iš Afrikos metodistų Vyskupų (AME) bažnyčia"Norą šviesti naujai išlaisvino vergus, Allenas universitetas buvo įkurta 1870 m kaip privatus, Krikščionių, laisvųjų menų, Istoriškai Juoda Kolegijos ir universiteto (HBCU).

Allenas universitetas pavadintas po Richardas Allenas, Steigėjo AME bažnyčia. Allenas universitetas, Pripažintas kaip pirmasis universitetas Pietų Karolina įkūrė Afrikos amerikiečiai už afroamerikiečių švietimo, Taip pat yra pirmasis universitetas pavadintas po to, kai afroamerikietis, Nors pradinis dėmesys Allenas universitetas buvo mokymo ministrai ir mokytojus, universitetas išaugo per metus mokyti ir parengti absolventus į kitų akademinių sričių. Universitetas yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės nurodymą savo studentams.

Skiriama Studentų pasiekimų

Šiandien Allenas universitetas išaugo pasiūlyti 21 koncentracijas aštuonių akademinių didžiųjų įskaitant matematikos ir gamtos mokslų, humanitarinių mokslų, verslo administravimo, religijos ir socialinių mokslų. Kiekvienas iš mūsų dėstytojai narys turi magistro laipsnis, Su daugeliu, kurių sudėtyje yra Doktorantūros programos, studentai Allenas universitetas mėgautis stora megztiniai mokymosi bendruomenę su specialiu dėstytojų ir prieigą prie realaus pasaulio patirtimi. Kai kojos žingsnis miesteliu, jūs tampate dalis Allen šeimai.

Vietos

  • 1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

Klausimai