Keystone logo
Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Įvadas

Abraomas Linkolnas universitetas yra internetinė institucija, teikianti nacionaliniu lygiu akredituota Juris daktaras, bakalauro, magistro ir diplomas / pažymėjimas programas.

ALU anketa Online Laipsnis dainos yra praktiškas ir prieinamas, naudojant pažangias, lengvai išmokti, interaktyvios technologijos. Uždirbti savo laipsnį visiškai internete teisės, baudžiamojo teisingumo, verslo, IT, paralegal studijų, ir dar daugiau.

Uždirbk Jūsų Online teisinį išsilavinimą

MDV yra vienas iš geriausių Kalifornijos teisės mokyklų, teikiančių visiškai internetu Juris daktaro laipsnį - esame didžiuotis pradininkas teisinės nuotolinio mokymo. MDV yra registruotas Bar tyrėjai Valstybinės Bar Kalifornijos komitetui, unaccredited nuotolinio mokymosi mokyklų kategorijas.

ALU Prisijungę Universitetas: priežiūra, Connect Sukurti ALU misija yra teikti mokymosi visą gyvenimą galimybes studentams, kurie gali būti nepakankamai tradicinių švietimo įstaigose.

Kiekvieno ALU fakulteto ir darbuotojo tikslas yra pristatyti įtraukiantį atitinkamą mokymą ir tikrą, asmeninį parama studentams. Instruktoriai priežiūra apie mokinių išskirtines aplinkybes. ALU jungia su studentais Siūlydami priklausymo ir švenčia studentų sėkmės ir prisidėti prie bendruomenių dirbame jausmą. Mes didžiuojamės mūsų išlaikymo normos ir mūsų santykių absolventai.

Abraomas Linkolnas universitetas įkvepia ir skatina savo studentus užkariauti iššūkius ir pasiekti savo išsamiausią potencialą pasiekti savo tikslus į akademinės bendruomenės mokymosi visą gyvenimą. Tokiu būdu, mes tobulinti ir prisidėti prie mūsų bendruomenių ir kurti Ateityje mes siekiame.

Vietos

  • Los Angeles

    Abraham Lincoln University, 3530 Wilshire Blvd, Ste 1430, CA 90010, Los Angeles

    Klausimai