Keystone logo
American University

American University

American University

Įvadas

American University išnaudoja mokslo, mokymosi ir bendruomenės galią ir tikslą, kad paveiktų mūsų besikeičiantį pasaulį. Nuo tvarumo iki socialinio teisingumo iki mokslų – AS dėstytojai, studentai, darbuotojai ir absolventai yra pokyčių kūrėjai.

Įkurta 1893 m., American University yra išskirtinė privati įstaiga, įsikūrusi šalies sostinėje Vašingtone. Konkurencingai stiprus tarpdalykinis dėmesys, politika pagrįstos akademinės programos ir įtakingi studentų aktyvistai bei absolventai, AU siūlo daugiau nei 135 magistrantūros studijų programas iš septynių mokyklų.

Pakankamai mažas universitetas, kad jaustumėtės matomas, ir pakankamai didelis, kad į miestelį pritrauktumėte istorines asmenybes, kurios įtrauktų mūsų bendruomenę svarbiais klausimais. American University yra žinomas tuo, kad rengia mokslininkų kartas, kurios vėliau tampa nacionaliniais ir tarptautiniais visuomenės lyderiais ir pokyčių agentais visoje mūsų pasaulinėje bendruomenėje.

Misija

Norėdami tobulinti žinias, ugdyti intelektualinį smalsumą, kurti bendruomenę ir įgalinti gyvenimą siekiant tikslo, tarnauti ir vadovauti.

Vizija

American University yra pirmaujantis į studentus orientuotas mokslinių tyrimų universitetas, kuriame aistringi besimokantieji, drąsūs lyderiai, įsitraukę mokslininkai, novatoriai ir aktyvūs piliečiai atskleidžia bendrų atradimų galią. Mes bendradarbiaujame su pagrindinėmis organizacijomis Vašingtone, regione ir visame pasaulyje, kad pagerintume žmonių būklę, pasimokytume iš daugybės patirties ir stažuočių, sukurtume reikšmingus pokyčius ir spręstume dabartinius bei kylančius visuomenės iššūkius.

Universiteto ypatybės

Poveikio epicentras

Įsikūręs gyvenamajame Vašingtono rajone, mūsų 90 akrų miestelis suteikia jums tradicinės koledžo aplinkos privalumus ir neprilygstamą prieigą prie mūsų tautos sostinės energijos, kultūros ir galimybių.

Esame intymi bendruomenė miesto mieste, kur stulbinantys mūsų miesto vaizdai niekada nėra toli nuo akių. Vieną akimirką atsipalaiduokite su draugais mūsų nuostabioje aikštelėje (nurodytame medelyne); kitą kartą imkitės ekspromtu į „National Mall“ prekybos centrą.

Nesvarbu, ar mokotės mūsų šimtmečio senumo struktūrose ir moderniose patalpose, patiriate meną mūsų muziejuose ir teatruose, ar keliaujate į miestą, American University siūlo begalines galimybes.

  Priėmimai

  Tarptautiniai studentai

  Anglų kalbos mokėjimas

  Reitingai

  • #72 geriausias nacionalinis universitetas – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita 2022–2023 m
  • #5 College City gavo aukštus įvertinimus – Prinstono apžvalga 385 geriausi 2020 m. koledžai
  • #51 geriausia koledžo vertė (privati) – Kiplinger 2018 m. geriausia koledžo vertė

  Vietos

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  Klausimai