Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

Įvadas

American University Washington College of Law buvo įkurta 1896 m. Ellen Spencer Mussey ir Emma Gillett tuo metu, kai moterys iš esmės buvo pašalintos iš teisininko profesijos. Teisės studijų magistrantūros programoje Teisės kolegija gerbia savo įkūrėjų palikimą, teikdama aukštos kokybės teisinį išsilavinimą, leidžiančią specialistams panaudoti savo teisinę galią grąžinti savo bendruomenę.

Programa skirta ne teisininkams, kurie galėtų pasinaudoti pagrindiniu teisiniu mokymu, bet nenori tapti praktikuojančiais advokatais. Studentai dalyvauja tiesioginiuose online kursuose, kuriuose jie bendradarbiauja su fakultetu, ir mokosi teisinių procedūrų ir koncepcijų, kurios gali pagerinti jų gebėjimą atlikti savo darbą. Mokymo programa orientuota į tokias teisines temas kaip atitiktis, sveikatos priežiūros įstatymai, elektroninė teisė ir verslo teisė, kad padėtų studentams parengti teisinius įgūdžius įvairiose pramonės šakose.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Washington

    Nebraska Avenue Northwest,4300, 20016, Washington

Klausimai