Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Įvadas

"Aston Online" siekia tapti pirmaujančia Jungtinės Karalystės internetinio švietimo vieta, suteikiančia pasaulinei besimokančiųjų bendruomenei galimybę sėkmingai dirbti ir gyventi pasitelkiant lanksčią, į studentą orientuotą mokymosi patirtį.

Mūsų mokslo, technologijų ir verslo programų portfelis skatins įsidarbinimo galimybes ir socialinį mobilumą, nes bus sprendžiami labai paklausių darbo vietų ir įgūdžių trūkumo klausimai vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Pasitelkdama novatorišką pedagogiką ir pažangiausias technologijas, "Aston Online" rengs absolventus visame pasaulyje, turinčius lyderystės, valdymo ir verslumo įgūdžių skaitmeninėje ekonomikoje.

Susipažinkite su įvairiomis programomis, pritaikytomis besimokantiems visame pasaulyje. Naudokitės lanksčiu mokymusi internetu, ekspertais dėstytojais ir mokymu, sukurtu atsižvelgiant į realaus pasaulio problemas.

Mes buvome įtraukti į trumpąjį sąrašą Verslo mokykla metų "Times Higher Education Awards 2023.

Aston universitetas yra Metų universitetas Runner Up absolventų užimtumo The Times ir Sunday Times universiteto vadovas 2024.

"Aston Business School" priklauso elitinei pasaulinių verslo mokyklų grupei, turinčiai auksinį "trigubos karūnos" standartą - AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBAs) ir EQUIS (EFMD kokybės gerinimo sistema) akreditaciją.

Astono universitetas gavo trigubą aukso apdovanojimą už bakalauro programas - aukščiausią galimą įvertinimą pagal Mokymo kompetencijos sistemą (TEF).

"Aston" internetiniai laipsniai

Astono universitete studijuodami internetu galite mokytis bet kurioje pasaulio vietoje, savo tempu ir gauti specialią paramą. Šios studijos sukurtos atsižvelgiant į lankstumą, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori studijuoti derindami studijas prie darbo ir gyvenimo įsipareigojimų.

Būsite dinamiškos internetinės mokymosi bendruomenės dalis, prie kurios prisijungs studentai iš viso pasaulio. Mūsų specialiai sukurtos skaitmeninės platformos reiškia, kad galite gauti ekspertų dėstytojų pagalbą, kai jums jos reikia, naudotis mokymosi medžiaga, gauti paskaitų, tiesioginių renginių ir bendravimo internetu su kolegomis ir darbuotojais derinį.

Priėmimai

**Astono universiteto pripažintas lygiavertis užsienio laipsnis**

Stojimo į bakalauro programas reikalavimai paprastai yra šie:

- BBB (standartinis pasiūlymas)

- BBC (su EPQ arba Core Maths minimaliu B pažymiu)

- BBC (kontekstinis pasiūlymas)

Stojimo į antrosios pakopos studijų programas reikalavimai paprastai yra šie:

- JK 2:2 (žemesnės antros klasės pagyrimu) laipsnis arba tarptautinis lygiavertis laipsnis

* Priėmimo metu vertinamos anglų kalbos žinios. Jei mums reikia jūsų anglų kalbos įgūdžių įrodymų, galime paprašyti jūsų išlaikyti vieną iš pripažintų testų, pvz., IELTS.

How to Apply

Mūsų įsipareigojimas palengvinti studijų procesą atsispindi supaprastintame ir paspartintame

taikymo procesas.

1 veiksmas: pasikalbėkite su studentų įdarbinimo patarėju

Mūsų išmananti komanda padės jums pateikti paraiškų teikimo procesą ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie studijų krūvį, informaciją apie lygiavertes kvalifikacijas jūsų šalyje, mokesčius arba kaip veikia internetinės studijos. Skambinkite: +44 (0) 121 824 6374

2 veiksmas: pateikite dokumentus

Patarsime dėl dokumentų, kuriuos turite pateikti norėdami apdoroti savo paraišką, pvz., apie ankstesnius kvalifikacijos suteikimus arba dabartinį gyvenimo aprašymą. Kad būtų lengviau, dokumentus galite išsiųsti el. paštu tiesiogiai jūsų paskirtam patarėjui.

3 veiksmas: sužinokite, ar turite vietą

Mes užpildysime jūsų paraišką ir priimsime sprendimą pagal įstojimo kriterijus. Pareiškėjai gali

paprastai tikimasi sprendimo per tris darbo dienas.

4 veiksmas: priimkite pasiūlymą

Sėkmingi pareiškėjai gaus oficialų pasiūlymo laišką, kuriame bus pateikta informacija prieš sudarant sutartį.

Ši informacija leidžia stojantiesiems priimti pagrįstą sprendimą, priimti pasiūlymą studijuoti pas mus, ar ne.

5 veiksmas: užsitikrinkite savo vietą

Norėdami užsitikrinti savo vietą programoje, turėsite sumokėti užstatą, kuris bus išskaičiuotas iš viso studijų mokesčio.

Stipendijos ir finansavimas

We offer a range of scholarships to ensure that anyone qualified to come to Aston University can do so, regardless of their financial circumstances. We are committed to supporting the most talented and hardworking students to achieve their potential through schemes that help lower tuition and living costs. Scholarships awarded by Aston are discounted from your tuition fees.

Scholarships for UK students are listed below:

 • Aston Achievement / Vice Chancellor's Achievement Scholarship
 • Aston Forward Scholarships
 • Aston Support Scholarship
 • Aston Mature Adult Learners Scholarship
 • Aston Aspiration Scholarship
 • Aston Extra Scholarship
 • Aston Placement Scholarship
 • The Ernest Edward Scholarships for Asylum Seekers
 • Mercedes HPP Scholarships
 • MSc Motorsport Scholarship Programme
 • MSc Applied Artificial Intelligence Scholarship

Reitingai

Trigubas auksas:

Aston universitetas buvo apdovanotas Triple Gold – aukščiausiu įmanomu įvertinimu už 2023 m. mokymo meistriškumo sistemą (TEF).

Mokymo tobulumo sistema (TEF) yra nacionalinė programa, kurią vykdo Studentų biuras (OfS). Ji vertina ir vertina universitetų ir kolegijų kompetenciją, viršijančią minimalius akademinės kokybės ir standartų reikalavimus. Astono universitetas pasiekė geriausią įmanomą TEF įvertinimą – auksas bendras ir auksas abiem pagrindiniais aspektais: studentų patirtimi ir studentų rezultatais.

Antrasis kandidatas į darbą absolventams:

„The Times“ ir „Sunday Times“ universiteto vadove „Sunday Times“ 2024 m. Astono universitetas yra Metų universiteto antroje vietoje. Dabar Astono universitetas užima 38 vietą nacionaliniu mastu, ty septyniomis vietomis pagerėjimas, palyginti su 2023 m. yra 18-oje vietoje pagal perspektyvas baigti studijas ir 22-as pagal studijų tęstinumo rodiklį.

25 geriausi JK universitetai:

„Guardian University Guide“, 2024 m., Astono universitetas JK užima 25 vietą.

Tarp geriausių pasaulyje verslo ir valdymo srityje:

Aston University has risen to 66th place in the world (and into the top 10 in the UK) in the 2024 QS World Rankings by Subject for Business and Management Studies.

Nemokėtas uždarbis baigus studijas:

Remiantis naujais Švietimo departamento paskelbtais duomenimis, Astono universiteto absolventai yra vieni geriausiai apmokamų šalyje, praėjus penkeriems metams po studijų baigimo.

2022 m. Longitudinal Education Outcomes (LEO) duomenys rodo, kad dirbantys Astono universiteto absolventai turi 16-tą didžiausią vidutinį atlyginimą, iš viso per penkerius metus po studijų baigimo – £33 400.

30 % geriausių pasaulio institucijų:

Astono universitetas užima 446 vietą 2024 m. QS World University Reitinge, todėl universitetas patenka į 30% geriausių pasaulio institucijų ir 46 vietą nacionaliniu mastu.

Pagrindiniai apdovanojimai per pastaruosius kelerius metus yra šie:

Metų universitetas, 2020 („The Guardian“)

Išskirtinis verslumo universitetas, 2020 m. („Times Higher Education Awards“)

Auksinis Athena SWAN apdovanojimas už poveikį lyčių lygybei

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

 • Birmingham

  Aston Street, B4 7ET, Birmingham

Klausimai