Keystone logo
Aston University Online LLB įstatymas
Aston University Online

LLB įstatymas

Online United Kingdom

48 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 20 805 / per course

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Būsimųjų teisės novatorių įgalinimas: Teisės, verslo ir praktinių įgūdžių derinimas siekiant pasaulinės sėkmės

Studijuokite lankstų, įperkamą laipsnį, sukurtą besimokantiems internetu. Astono universitetas suteikia jums galimybę padidinti savo įsidarbinimo galimybes ir spręsti realaus pasaulio problemas, nes mokymo programa praturtinta glaudžiais ryšiais su pramone.

Mūsų Teisės LLB Hons programa yra skirta išsamiai išnagrinėti temas, kurios padės jums išlaikyti solisitorių kvalifikacinį egzaminą (SQE) ir paruošti jus įvairiems kitiems profesiniams keliams.

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama teisės verslui, teisės ateičiai ir verslo teisei, todėl įgysite tvirtą teisinių žinių pagrindą, kuris padės sėkmingai siekti karjeros teisininko srityje. Nesvarbu, ar norite tapti advokatu, ar baristeriu, ar baigę studijas siekiate dirbti versle, ši programa suteiks jums reikalingų įgūdžių.

Glaudūs ryšiai su Astono verslo mokykla ir stiprus darbdavių tinklas padės jums padidinti savo įsidarbinimo galimybes, taip pat daug dėmesio skirsime praktiniam taikymui ir teorijos pritaikymui praktikoje.

Trigubas auksas: Astono universitetas gavo trigubą auksą - aukščiausią galimą įvertinimą už mokymo kompetencijos sistemos (TEF) 2023.

Patenkinti studentai: Astono universitetas užėmė Top 20 Jungtinėje Karalystėje "studentų pasitenkinimo" (teisė; Complete University Guide, 2024).

Puikios perspektyvos: Astono universitetas buvo pavadintas Metų universiteto antrosios vietos laimėtoju dėl Absolventų įdarbinimo apdovanojimo ("Times/Sunday Times Good University Guide 2024").

Uždirbkite daugiau: Mūsų absolventai yra vieni iš geriausiai apmokamų šalyje - praėjus penkeriems metams po studijų baigimo jie vidutiniškai uždirba 36 100 svarų sterlingų (Longitudinal Education Outcomes, 2023).

"Aston Law" studentai gali įstoti į Teisininkų draugiją kaip studentų nariai.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Why study at Aston University Online

Apie Mokyklą

Klausimai