Keystone logo
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Įvadas

Business Academy Aarhus kuria ir siūlo į praktiką orientuotas aukštojo mokslo programas. Turime daugiau nei 5000 nuolatinių studijų studentų, 3400 neakivaizdinių studijų studentų ir apie 400 darbuotojų, todėl esame viena didžiausių verslo akademijų Danijoje.

Business Academy Aarhus yra Taikomųjų mokslų mokykla.

Kai kuriose Europos šalyse tai yra anglų kalbos terminas, skirtas aukštosioms mokykloms. Mūsų siūlomose studijų programose daugiausia dėmesio skiriama taikomiesiems laipsniams.

Kaip ir universitetai, mes teikiame ir bakalauro programas, ir galime suteikti akademinius laipsnius, tačiau nesuteikiame magistro ar daktaro laipsnių.

Be to, mes taip pat siūlome tęstinį mokymą ir neakivaizdines bakalauro lygmens programas bei trumpalaikius kursus žmonėms, kuriems reikia stiprinti savo darbo kvalifikaciją (tik danų kalba).

Mūsų programos sujungia teoriją su praktika.

Mes teikiame pirmenybę mokymui mažose komandose, darbui grupėse, projektiniam darbui, bendradarbiavimui su prekyba ir pramone, realiems atvejams ir privalomoms stažuotėms. Kasmet daugiau nei 300 mūsų studentų iškeliauja į užsienį savo programų.

Programų kūrimas ir užbaigimas turi sukurti vertę tiek studentams, tiek įmonėms. Turėdami tai omenyje, mes dedame pastangas, kad bendromis pastangomis su partnerystės įmonėmis pritaikytume savo kvalifikaciją, susijusią su konkrečiais inovacijų ir plėtros projektais.

Kelių metų patirtis su aukštuoju išsilavinimu

Business Academy Aarhus buvo įkurta 2009 m. Sausio 1 d. Ji buvo sukurta sujungus aukštojo mokslo programas iš Orhuso verslo kolegijos, Orhuso technikos ir JU (žemės ūkio mokyklos). Kai kurios mūsų programos šiandien siūlomos bendradarbiaujant su Orhuso jūrų ir technikos inžinerijos mokykla.

Lankstus Pathway į aukštąjį mokslą

Programos pasirinkimas yra pagrindinis gyvenimo sprendimas, ir ne visada lengva sužinoti, kuri programa jums tinka.

Business Academy Aarhus , Taikomųjų mokslų universitete, siūlome tiek Akademijos profesijos studijų programas (AP laipsnis), tiek bakalauro studijų programas. AP studijų programa atitinka pirmuosius dvejus bakalauro programos metus. Programa pati suteikia kvalifikaciją, tačiau taip pat gali būti dinamiškas būdas įgyti ilgesnį išsilavinimą. Todėl jūs turite galimybę pradėti profesinį gyvenimą iškart po baigiamųjų egzaminų arba galite tęsti studijas bakalauro laipsniu vienoje iš mūsų papildomų programų arba kitoje Danijos ar užsienio institucijoje.

Studijuoja Akademijoje

Pradėdami aukštojo mokslo programą, jūs taip pat sutinkate, kad esate atsakingi už savo mokymąsi. Mūsų patirtis rodo, kad daugiausiai išmoksti, kai aktyviai dalyvauji mokyme. Mes suteikiame jums galimybę aktyviai įsitraukti į mažas klases, kuriose yra apie 30 studentų, ir projektinį darbą bei atvejų analizę, kurie yra svarbūs visų programų elementai.

Visos mūsų programos yra glaudžiai susijusios su pramone. Todėl mes deriname teoriją ir praktiką ir daugiausia mokome teorijos dalių, kurias vėliau galėsite panaudoti savo darbiniame gyvenime, kad išspręstumėte praktines problemas. Todėl įmonių vizitai ir svečių paskaitos yra svarbi visų mūsų programų ir projektų dalis, o baigiamųjų egzaminų projektai paprastai grindžiami konkrečių įmonių praktinėmis problemomis. Yra maždaug 18-25 valandų pamokos per savaitę. Mokymo valandų skaičius skiriasi kiekvieną savaitę ir įvairiose programose.

Jūsų karjera prasideda nuo išsilavinimo

Nesvarbu, ar ieškote stažuotės, ar pirmojo darbo po studijų, Business Academy Aarhus karjeros centras gali suteikti jums reikalingo įkvėpimo, įrankių ir pagalbos. Kaip akademijos studentas, galite dalyvauti įvairiuose kursuose ir seminaruose, pavyzdžiui, padėti teikti paraiškas, CV ir pokalbius dėl darbo. Taip pat teikiame individualią pagalbą ir patarimus.

Galimybių pasaulis

Baigus studijas gauti gerą darbą yra daugumos akademijos studentų tikslas. Tačiau kai kurie studentai pasirenka toliau mokytis ir darbą derina su neakivaizdiniu kursu, o kai kurie-tęsti studijas visą darbo dieną Danijoje arba užsienyje vienoje iš daugelio švietimo įstaigų, su kuriomis turime sudarę kursų pripažinimo sutartis. Daugiau apie darbą ir tolesnio išsilavinimo galimybes galite perskaityti kiekvienos programos aprašymuose.

Paruoškite ateitį savo praktikai

Būdamas Business Academy Aarhus studentas, dalyvausite privalomoje praktikoje, kurioje galėsite panaudoti savo žinias praktikoje. Ši praktika (paprastai 3-5 mėnesiai) suteiks jums galimybę patirti:

  • Aktualus mokymasis realiame gyvenime įmonėje
  • Tinklo kūrimas ir patirtis, kuri gali paskatinti būsimą darbą
  • Darbas tarptautinėje įmonėje

Kiekvienais metais Business Academy Aarhus bendradarbiauja su daugiau nei 1000 Danijos ir užsienio kompanijų, pavyzdžiui, „Carlsberg“, „Ikea“, „Nordea Bank“, „Novo Nordisk“ ir „Porsche USA“.

Stažuotė užsienyje

Galite pasirinkti atlikti praktiką bet kurioje pasaulio vietoje, o Europoje galite gauti „Erasmus“ stipendiją, padengiančią stažuotės užsienio šalyje išlaidas. „ Business Academy Aarhus bendradarbiaujame su organizacijomis ir įmonėmis, kurios padeda stažuotis, pavyzdžiui, Malaizijoje, Šanchajuje, Kanadoje ir Tanzanijoje.

Vietos

  • Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30, 8260 Viby J, Aarhus

Klausimai