Keystone logo

Ho Chi Minh City University of Technology

A logo

Įvadas

Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnamas nacionalinis universitetas (HCMUT - Bachas Khoa), įsteigta 1957 metais, yra valstybinė ir išsamų universitetų Vietname.

Universitetas buvo pripažintas pagrindiniu akademijos centru, moksliniais tyrimais ir technologijų perdavimu Vietname.

Ho Chi Minh City University of Technology yra pirmasis ir vienintelis universitetas Vietname , gavęs HCERES (Europa) ir AUN-QA (ASEAN) akreditaciją tuo pačiu metu .

Programoms akredituoti HCMUT - Bach Khoa yra pirmasis universitetas Vietname , pasiekęs ABET (Inžinerijos ir technologijų sertifikavimo akreditavimo taryba, JAV) dviejose srityse: kompiuterių mokslo ir kompiuterių inžinerijos . Taip pat pasiekėme AUN – QA (kokybės užtikrinimas ASEAN universitetų tinklo sertifikavimo srityje) 9 pagrindinėse srityse: telekomunikacijų inžinerijoje, mechanikos inžinerijoje, chemijos inžinerijoje, civilinėje inžinerijoje, gamybos inžinerijoje, verslo administravime, pramonės sistemų inžinerijoje, automatinio valdymo inžinerijoje ir elektros ir elektronikos inžinerijoje.

STUDIJŲ PROGRAMŲ SRITIS

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) teikia studijų programas nuo bakalauro laipsnio iki doktorantūros lygio įvairiose didžiosiose mokyklose: naftos inžinerijos, chemijos inžinerijos, pramonės valdymo, informacinių technologijų, mechanikos ir mechatronikos inžinerijos, elektros ir elektronikos inžinerijos, civilinės inžinerijos, transporto Inžinerija, aplinkos technologijos ir vadyba ir tt

Tarptautiniams studentams Bach Khoa siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurių mokymo priemonė yra anglų kalba.

PASAULIO JUNGTYS

HCMUT - Bachas Khoa bendradarbiauja su prestižiniais pasaulio universitetais, tokiais kaip Kvinslando universitetas (Australija), Adelaidės universitetas (Australija), Sidnėjaus technologijos universitetas (Australija), Macquarie universitetas (Australija), Griffith universitetas (Australija) , Ilinojaus universitetas, Urbana Champaign (JAV), Ilinojus universitetas Springfilde (JAV), Amerikos katalikų universitetas (JAV), Rutgerso universitetas (JAV), Nagaokos technologijos universitetas (Japonija), Kanazawos universitetas (Japonija) ir kt.

Taigi studentai turi galimybę perkelti į partnerių universitetus bakalauro laipsnį, kurį skiria partnerių universitetai; taip pat keistis akademinėmis ar kultūrinėmis programomis ne daugiau kaip 2 semestrus.

SVEIKI SVEIKI Į HCMUT – BACH KHOA!

Kontaktiniai duomenys:
El. Paštas [email protected]WhatsApp numeris: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Reitingai

Vietos

  • Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Klausimai