Keystone logo
© Eva Dang
Backstage Academy

Backstage Academy

Backstage Academy

Įvadas

Užkulisiai akademija suteikia geriausią įmanomą mokymus klesti gyvų renginių pramonės su fantastinis pramonės ryšius ir prieigą prie gamybos įrenginių už mokymą ir mokymąsi.

Įkurta 2009 liepos, mes greitai uždirbo reputaciją kaip kompetencijos už užkulisių mokymo centras, specializuojasi laipsnio kursus, trumpus kursus ir pagal užsakymą mokymo programas jauniems studentams, nustatytų specialistų ir bendruomenės grupėms.

Esame įsikūrę Wakefield, West Yorkshire, didžiausia paskirtis pastatytas gamybos repeticija arenos komplekso Europoje, LS-Live ", kuri skaičiuoja Jay Z, akmuo rožės, Dizzee Rascal, Lady Gaga, Robbie Williams, BBC, ITV ir pabaisa Energetika tarp savo klientų.

Kaip privačiai finansuojamų organizacija, mes tiltas tarp pramonės ir mokslo spragą, glaudžiai bendradarbiauja su pirmaujančių specialistų greitai reaguoti į dabartinius įgūdžių trūkumo ir rašyti mokymo programas atsižvelgiant į konkrečius poreikius.

Mes teikiame atitinkamą, up-to-data mokymo taip, kad studijų studentai gauti realią skonį, kas gyvenime yra kaip į užkulisius pramogų pramonės, daugiausia dėmesio skiriant įsidarbinti.

Mūsų absolventai nuėjo įsidarbinti su Jay Z pasaulinio turo, žiemos olimpinės žaidynės, tuo Mumford & Sons turo Glastonbury svetainė biuro Leeds festivalis, LS gyvai, Alton Towers, gėriuosi Renginiai ir "Genesis" teatras.

timthumb

Mūsų pramonė

Yra įvairiausių karjeros gyvų renginių sektoriuje, iš Tour vadovas, kūrybos direktorius ir dailininkas ryšių, apšvietimo programuotojas, Venue technikas ir garso inžinierius, tik pavadinimas kelias. Kiekvienas įvykis, ar tai muzikos koncertą, madų šou, sporto renginys, verslo renginys, festivalis ar teatro gamybos, reikalauja žmonių, dirbančių kartu komanda, naudodami savo įvairių skillsets gaminti sėkmingą galutinį rezultatą. Norėdami įdėti ją į perspektyvą, Bon Jovi ", nes mes galime" World Tour įtraukta 250.000 tonų gamybos elementų penkiuose turistiniai etapais, 200 darbuotojų, šešių kelionių autobusais ir daugiau nei 80 sunkvežimių, kurie palengvino Europos, Amerikos ir Australijos kelionių datas. Didžiosios Britanijos Renginiai sektorius (konferencijos, parodos Parodos, svetingumą ir sporto renginiai) generuoja viršija 33 mlrd £ kiekvienais metais, su prognozavimas, kad tai išaugs iki 40 mlrd £ iki 2020 m. Šaltinis: Britanijoje Renginiai Renginiai sektorius sukuria patrauklias karjeros, jaunų ir senų, vyrų ir moterų, kvalifikacijos ir mažiau kvalifikuotų, visose kultūrose. Tai padidina platų kūrybinių, techninių ir asmeninių talentų gaminti įkvepiantį ir pasaulio besikeičiančios renginių. Šaltinis: "Įvykiai, yra Didžiosios Britanijos" ataskaita Verslo Apsilankymai ir įvykiai partnerystės (BVEP), 2014 kovo ", kaip pramonės, įvykiai sukelti daugiau nei 530,000 (dieninės lygiaverčių) Darbas iš gamybinės praktikos lygmenyje teikimo į viršų ... svarbiausia, pramonės siekis išplėsti iki £ 12 mlrd iki 2020 m remia augimo darbotvarkę Jungtinėje Karalystėje ". Šaltinis: Visos partijos parlamentinė grupė JK Įvykio pramonės tyrimo ataskaita, į "tarptautinio konkurencingumo JK pramonės renginių iš" gegužės - rugpjūčio 2013

ourfacilities

Mūsų paslaugos

Užkulisiai akademija yra vieni iš geriausių objektų šalyje užkulisiuose karjeros mokymus. Remiantis tuo Gamybos parke Wakefield, namų verslo, įskaitant Litestructures, briliantinė etapais Perry Scenic Creative, LS-Live arena repeticijų kompleksas, ir KB Renginiai, studentai naudos iš prieigos prie state-of-the-art studio erdvėje, sustojimo nuomos skyrius, nustatyti statybos įrenginių ir realaus gyvenimo mokymosi erdvėse.

repeticija arenoje

Vienas iš dalykų, kurie daro mus tokia unikali yra mūsų ryšys su LS-Live repeticija arenoje mūsų būstinėje, kuri mes naudojame hands-on praktinių mokymų. Tai specialiai pastatytas ir labai lanksti erdvė, kuri yra paprastai naudojama Touring šou repeticijos, filmų ūgliai, produktų pristatymams, testas stato ir renginiai.

32m ilgio 42m pločio studijoje turi 128 tonų stogo talpa nuo jos 18.2m aukštų takelažas sijų, 1200A (3 etapas) galia, ir keturis krovimo aikštelės reiškia, kad ji gali prisitaikyti prie bet kokių didelio masto gamybą. Studio gali būti naudojamas takelažas mokymo, apšvietimo pratybų, etapas stato ir kitų praktinių užsiėmimų. Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė daryti darbo patirtį ant kūrinius, kurie ateina į studiją.

Sunku įsivaizduoti, kiek didžioji Studio įrenginys yra čia, todėl mes labai rekomenduoju ateina į vieną iš mūsų atvirų durų dienose ieškoti apvalios, jei jūs svarstote atvyksta čia studijuoti!

Specifikacija

 • Plotas: 1641 kv.m. (17.664 kvadratinių pėdų)
 • Ilgis: 42m (138ft)
 • Plotis: 39m (128ft)
 • Ūgis:
  • 16.5m (54ft) Siekiant apatinėje platformoje
  • 18.2m (60ft) takelažui sija aukštis
  • 19.8m (65ft) Maksimalus darbinis aukštis
 • Ožinis: 128 Tona stogo talpa
 • Galia: 1200A (3 etapas)
 • Grindys: R-Tek 5mm skėstadygis blokavimo plytelės

gamybos parkas

Gamybos parkas yra pilnas anksto gamyba ir gyvi įvykiai centras Jungtinėje Karalystėje, ir namų užkulisius akademijos pirminės miesteliu, kurį ji dalijasi su eklektiškas mišinys gyvų renginių įmonėms, įskaitant Perry Scenic Creative, briliantinė etapais Litestructures ir LS-Live.

Yra penkios repeticijos Studijos vietoje pareikšti pasaulinio lygio turus ir spektaklių įvairovė parke, įskaitant: "Muse", "Take That", Florence And The Machine ir Foo Fighters.

Gamybos parkas suteikia visiškai unikalų, nekilnojamojo gyvų renginių aplinką studentams, o jie baigti savo studijas Backstage akademijoje.

Visi įrenginiai yra prieinami nuoma konferencijoms, renginiams ir vakarėliams. Prašome skambinti LS-Live Daugiau informacijos: 01977 659888 arba elektroniniu paštu [email protected] arba sužinoti daugiau apsilankykite Gamybos parkas svetainė.

Unity darbai

Neseniai atkurta II laipsnio išvardyti gyva muzika vieta, Unity darbai Wakefield atidarytas 2014 metų rugsėjį ir yra mūsų BA Visual gamybos laipsnio pagrindas, taip pat teikia mokymo aplinkas mūsų kitų studijų kursus.

Vienybė darbai apima:

 • 600-vietų vieta (800 stovinčių)
 • 100-vietų funkcija kambaryje
 • Aukštųjų technologijų kompiuterinės su Z400 HP darbo stočių, su Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds max, D3 ir WYSIWYG
 • Penki lanksčios klasėje erdves praktinę erdvę tyrinėti vizualizacijų ir technologijos
 • 4k darbo vieta

technologijos Suites

Pridedamas prie arenos yra modernūs Užkulisiai akademijos įrenginiai, įskaitant "Apple MacBook Pro" pagrindu, jis komplektą veikia daug pramonės standartinių programų spektrą, visą D3 vizualizacija ir redaguoti komplektą, įskaitant HD projekcija ir erdvinio garso, 3D stereoskopinis projekcine sistema ir auditorinio diapazone ir seminarų erdvės, kad tilptų tiek akademinę ir praktinę veiklą.

Mūsų technologija Suites yra taip programinę įrangą

 • Photoshop
 • Pro Tools
 • "final Cut
 • "Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • "Autodesk" Suite "
 • D3
 • Isadora
 • Vectorworks
 • Traukos kontrolės sistema vizija

Klasės ir seminarų Tarpai

Mes turime modernių ekvivalentas ir seminarų erdvių asortimentas, kad tilptų tiek akademinę ir praktinę veiklą.

Dirbtuvių Tarpai

Turime lanksčias erdvių, kurios gali būti naudojamos skirtingų kūrybos spektrą, hands-on seminarų skaičius. Dauguma jų yra įrengta su 3-fazės elektros energijos tiekimo, oro kondicionavimo ir naktinės žaliuzės.

Prekės demonstravimas

Mes ne tik išmokyti jus apie produktus ir technologijas susijęs su gyvų renginių pramonės įvairovę; mes parodyti, ką jie gali padaryti taip pat.

Mes turime erdvių, kurios gali būti naudojamos produktų demonstracijų veislės, kuri leidžia jums pamatyti technologija veiksmams Close up ir net turėti eiti sau.

Vietos

 • Wakefield

  Production Park Unit 5 Langthwaite Road South Kirkby , WF9 3AP, Wakefield

 • Wakefield

  Westgate Wakefield West Yorkshire, WF1 1EP, Wakefield

  Klausimai