Keystone logo
Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Įvadas

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law yra vienintelė Dominikos teisės mokykla JAV ir pirmoji Amerikos teisės mokykla, priklausanti religingų moterų įkurtam universitetui. Teisės mokykla stengiasi siūlyti kokybišką teisinį išsilavinimą rūpestingoje ir religinės dimensijos aplinkoje. Studijos ir apmąstymai veda į pagrįstus veiksmus, o atsidavimas socialiniam teisingumui skatina bendradarbiavimą. Teisės mokykla propaguoja aukščiausius etikos ir kompetencijos standartus teisės praktikoje ir kituose užsiėmimuose. Teisės mokykla siekia iššūkio studentams prisiimti intelektinę, asmeninę, etinę, dvasinę, ekologinę ir socialinę atsakomybę akademinės laisvės atmosferoje. Programa siekia aprūpinti absolventus pritaikyti įgytas žinias, vertybes ir įgūdžius, kad sustiprintų asmeninį augimą, teisininko profesiją, teismų sistemą, visuomenę ir Žemės bendruomenę. Laikydamasi katalikiškos dominikonų tradicijos, teisės mokykla tikėjimo dalykus vertina per religijos laisvę. Teisės mokykla siekia sustiprinti mūsų bendruomenės ir profesijos įvairovę. Jis pritaria nepakankamai atstovaujamų grupių, ypač rasinių ir etninių mažumų, narių verbavimui ir išlaikymui, kad būtų sukurta įvairesnė fakulteto, personalo ir studentų grupė.

Įgudęs ir atsidavęs pašaukimui, Bario teisės fakultetas turi puikius mokslo, stipendijų ir tarnybos pažymėjimus. Būdami buvę diplomatai, derybininkai, žmogaus teisių gynėjai, mokslininkai ir bylinėtojai, mūsų dėstytojai suteikia žinių ir įsipareigojimų, kuriuos galima įgyti tik per patirtį. Savo ruožtu jie perduoda šiuos įvairius mokymus jums, teisės studentui.

Barry skatina ir palaiko intelektinį gyvenimą, akcentuodamas mokymąsi visą gyvenimą, augimą ir plėtrą. Universitetas atlieka mokslinę ir kritinę pagrindinių žmogaus patirties klausimų analizę. Siekdamas tiesos, universitetas skatina kurti sprendimus, kurie skatintų bendrą gėrį ir humaniškesnę bei teisingesnę visuomenę.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Orlando

    East Colonial Drive,6441, 32807, Orlando

    Klausimai