Keystone logo
Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

Įvadas

Kodėl BU įstatymas?

Boston University School of Law yra viena iš geriausių šalies teisės mokyklų, kurios meistriškumo istorija siekia 1872 m. Mūsų fakultetai yra nuolat pripažįstami už išskirtinį mokymą, išskirtinę stipendiją ir transformuojančią mentorystę. Su daugiau nei 25 000 absolventų, gyvenančių visose 50 valstijų ir daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje, mūsų absolventai turi prieigą prie didžiulio pasaulinio tinklo, kuris prisideda prie jų profesinės sėkmės. BU Law kompleksas, kurį sudaro moderniausias Sumner M. Redstone pastatas ir greta esantis 17 aukštų bokštas, yra Bostono centre su vaizdu į Charleso upę.

Akademikai

BU teisės kursiniai darbai neabejotinai reikalauja daug pastangų. Tačiau atlygiai yra vienodai svarbūs. Vadovaudamiesi garsiais, pasiekusiais fakulteto nariais, meskite sau iššūkį pasirinkdami iš daugiau nei 200 kursų ir seminarų, kurie gali paruošti jus įvairioms praktikos sritims – vienai giliausių teisės mokyklų mokymo programų šalyje. „US News & World Report“ priskyrė kelias mūsų programas tarp geriausių šalyje, įskaitant Sveikatos teisę (Nr. 5) ir Intelektinę nuosavybę (Nr. 11). Taip pat galite toliau tobulinti savo žinias vienoje iš keturių LLM programų, 16 dviejų laipsnių pasiūlymų arba kelių sertifikatų programų. Arba įgyti tarptautinį pripažinimą vienoje iš 20 studijų užsienyje programų 18 vietų visame pasaulyje. Kitaip tariant, BU Law jums netrūksta galimybių augti – kaip teisininkui ir asmenybei.

Įvairovė BU teisės mokykloje

Atvira visiems nuo 70-ųjų. 1870-ieji.

Nuo pat mūsų įkūrimo 1872 m. Boston University School of Law siūlo teisinį išsilavinimą visiems kvalifikuotiems studentams, neatsižvelgiant į rasę, lytį ar religiją. Tiesą sakant, mes buvome vieni pirmųjų, kurie tai padarė daug anksčiau nei dauguma mokyklų, todėl daugelis mūsų mokinių tapo „pirmaisiais“ savo srityse.

Palaikymo tinklas

BU Law įsipareigojimas įvairiai studentų grupei prasideda gerokai prieš atvykstant į universiteto miestelį ir tęsiasi toli po baigimo.

 • Prieš mokyklą: vasarą bendrausite su aukštesnės klasės mokiniu, kuris galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Tada galite pasirinkti dalyvauti „Būk Yourself Orientation“ – dviejų dienų sveikinimo renginių serijoje, skirtoje spalvotiems studentams, tiems, kurie prisipažįsta kaip LGBTQIA, ir jų sąjungininkams prieš bendrąją orientaciją.
 • Kaip studentas: rasite gerai išvystytą paramos ir kuravimo sistemą, kuri padės jums praleisti laiką teisės mokykloje. Tik keli žmonės, kurie veikia kaip jūsų ištekliai, yra šie:
 • Fakultetas: Be jūsų fakulteto patarėjo, kuris padės jums priimti akademinius ir profesinius sprendimus, jūs būsite suderintas su fakulteto mentoriumi, turinčiu bendrų asmeninių ar su karjera susijusių interesų. Taip pat galite turėti galimybę dirbti mokslinio darbo asistentu arba bendraautoriu kartu su profesoriumi, kurio konkretūs akademiniai užsiėmimai atitinka jūsų.
 • Administratoriai: dekanas Onwuachi-Willig rengia reguliarias miesto rotušes, darbo valandas ir kitus neformalius susitikimus kaip platformą jūsų balsui. Asocijuotas dekanas teisingumo, teisingumo ir įsitraukimo klausimais palengvina dėstytojų samdymą ir mokymą, suderintą su mūsų institucinėmis vertybėmis, siekiant teisingos mokymosi patirties. Labai prieinamas Studentų reikalų biuras siūlo daugybę akademinių ir asmeninių išteklių teisės studentams paremti. O BU Law paskirtas Studentų įvairovės, teisingumo ir įsitraukimo direktorius yra pasišventęs ugdyti bendruomenę, kuri sveikina įvairius asmenis ir platų įsitikinimų, idėjų bei nuomonių spektrą. Susipažinkite su įvairovės, nuosavybės ir įsipareigojimų direktoriumi.
 • Aukštesniojo lygio studentai: BU Law yra žinomas dėl savo išskirtinai draugiškos bendruomenės, o aukštesniojo lygio studentai yra šios reputacijos varomoji jėga. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų oficialus studentų patarėjas, ar vyresnis studentas, kuris, neragintas, jums atsiunčia el. laišką, kai praleidote pamoką, jūsų laukia 2 ir 3 Lt, ką nedaugelis teisės mokyklų gali pasakyti.
 • Studentų organizacijos: BU Law turi daugiau nei 30 studentų organizacijų, įskaitant dvylika giminystės grupių, orientuotų į asmenines problemas, profesinius ar specialius interesus ir socialinius siekius. Šios grupės dažnai rengia tinklų kūrimo renginius su bendruomenės profesionalais ir absolventais, todėl mus pasiekia…
 • Alumnai: BU Law tinklas, kuriame dirba beveik 25 000 absolventų, praktikuojančių įvairiose srityse visame pasaulyje, yra pagrindinis karjeros šaltinis. Būsite suporuotas su alumnų mentoriumi kaip 1 l, kad iš karto gautumėte gaires ir patarimus dėl karjeros ką nors, kas praktikuoja jus dominančioje srityje, sektoriuje ar geografinėje vietovėje.
 • Ieškodami darbo: Karjeros plėtros ir viešųjų paslaugų biuras (CDO) glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad nustatytų jūsų karjeros kelią ir veiksmus, kurių turite imtis, kad pasiruoštumėte. Jūsų karjeros patarėjas, teisininkas, anksčiau dirbęs jus dominančioje teisės srityje, supažindins jus su mūsų patikimomis įdarbinimo programomis, mūsų didžiuliu absolventų tinklu ir daugybe kitų karjeros išteklių, kuriuos galite gauti kaip BU teisės studentą.
 • Kaip alumnas: parama nesibaigia baigus studijas. Turėsite ne tik didžiulį profesionalų BU Law absolventų tinklą, bet ir CDO toliau rems absolventus ieškant karjeros, o tokios programos kaip paskolų grąžinimo pagalbos programa siūlo paskolų atleidimą absolventams, praktikuojantiems viešajame sektoriuje.

Priėmimai

Vietos

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

Klausimai