Keystone logo
Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Įvadas

Nuo 1991 m Brickfields Azija koledžas (AKK) įsitvirtino kaip greičiausias ir protingiausias būdas JK Law & Business laipsnių. Atsižvelgdama išsiuntė daugiau nei 6500 teisėsaugos absolventų praktiškai, kolegija sukūrė puikią reputaciją kaip kokybiško švietimo teikėjas. Jos absolventai yra labai prašoma po vietinių ir tarptautinių firmų tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

AKK šiuo metu turi partnerystes ir filialus su daugiau nei 20 užsienio universitetų (daugiausia Jungtinėje Karalystėje) ir profesinių organizacijų, siūlanti savo studentams prieigą prie daugiau nei 70 pasaulinio lygio teisės ir verslo laipsnių ir profesinių kvalifikacijų, kurios gali būti baigtas vietoje ar užsienyje.

AKK parengė daugiau kaip 200 pasaulio ir nacionalinės Top studentų, knygų premijos laureatų, 1-os klasės ir 2-os batviršiais per pastaruosius dvejus metus vien. Jos studentų sėkmė demonstruoja bac įsipareigojimą teikti nepaprastą mokymosi patirtį. Pripažįstant tai, AKK buvo apdovanotas Gamintojas laureato Best markės teisinio švietimo 2012 ir MVĮ pripažinimas apdovanojimas 2013 m Service Excellence.

Bac anketa žinomas fakultetas aukštos kvalifikacijos mokslininkų ir patyrusių praktikų suteikti pagrindą, kad bac sėkmės istoriją pristatyti geriausias savo studentams. Kartu su metodiškai tyrinėjo ir paruoštų mokymosi medžiagos, e-mokymosi portalo suteikia apskritojo-laikrodis paramą, kad kiekvienas studentas realizuoti savo tikrąjį potencialą.

AKK yra įsipareigojusi visaip studento mokymosi patirtį kolegijos malonus, naudingas ir sėkmingas, tuo pačiu didinant savo kvalifikaciją, siekiant užtikrinti jų sėkmę ateityje. AKK tikisi pasveikinti studentus, kad jų mokymosi patirtį kolegijoje malonus, naudingas ir sėkmingas.

Vietos

  • Shah Alam

    Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Kuala Lumpur

    Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

    Klausimai