Keystone logo
Brno University of Technology

Brno University of Technology

Brno University of Technology

Įvadas

Brno University of Technology (BUT)

Kuo Brnas toks ypatingas?

Technologijų pramonės derinys su didžiuliu užimtumo potencialu, visame pasaulyje gerbiama architektūra, pradedant nuo apsvaiginimo istorinių rūmų iki funkcionalių brangakmenių, tokių kaip žinomi UNESCO sąraše esantys "Villa Tugendhat", ir piliečiams palankios paslaugos yra tik keletas elementų visiems, kurie siekia šiuolaikinio gyvenimo būdo perspektyva. Gyventojai ir svečiai mano, kad Brno taip pat yra labai saugi vieta gyventi.

Atsižvelgiant į strateginę Brno miesto vietą Vidurio Europoje, lengva keliauti į užsienį ir įkvėpti kaimyninės šalys. Gražūs kraštovaizdžiai, netoliese esantis Moravijos karstas ir unikalios kultūrinės, liaudies ir vyno gamybos tradicijos Pietų Moravijos regione stebina lankytojus, ieškančius poilsio ir lauko veiklų.

Kodėl verta studijuoti Brno University of Technology ?

 • daugiau nei šimto metų tradicija, įkurta 1899 metais
 • daugiau nei 25 bakalauro, magistro ir daktaro laipsniai. programos anglų kalba
 • Tarptautinis studentų klubas, "Erasmus Studentų tinklo" narys - bičiulių programa ir "Sveikinimo savaitė" tarptautiniams studentams
 • puiki sporto įranga (olimpinio standarto stadionas), siūlanti platų sporto renginių spektrą
 • didžiausios studentų "Residencein Brno" salės
 • bendradarbiavimas mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje (IBM, FEI, Honeywell, Bosch, Siemens, Škoda Auto ir kt.)
 • kompetencijos centrai (Centrinės Europos technologijos institutas, IT4 inovacijos)
 • palanki vieta QS pasaulio universiteto reitinguose ir "World University Rankings"

Brno University of Technology (BUT) yra didžiausias technikos / inžinerijos universitetas Čekijoje ir viena iš pirmaujančių švietimo, mokslo ir tyrimų institucijų Vidurio Europoje. Jo tradicija datuojama 1899 m., Ty daugiau nei po 115 metų. Universitete yra 19 000 studentų. Šiandien BUT veikia aštuoni fakultetai ir trys universiteto institutai, penki regioniniai tyrimų centrai (AdMaS, CVVOZE, MRC, NETME, SIX) ir jis yra dalis du kompetencijos centrai (CEITEC, IT4Inovation).

Fakultetai

 • Architektūros fakultetas - FA
 • Verslo ir vadybos fakultetas - FBM
 • Civilinės inžinerijos fakultetas - FCE
 • Chemijos fakultetas - FCH
 • Elektrotechnikos ir komunikacijos fakultetas - FEEC
 • Dailės fakultetas - FFA
 • Informatikos fakultetas - FIT
 • Mechanikos inžinerijos fakultetas - FME

Universiteto institutai

 • Kriminalinės inžinerijos institutas - IFE
 • Centrinio Europos technologijos institutas - CEITEC
 • Sporto veiklos centras - CESA

BET programos apima ne tik inžineriją, bet ir gamtos mokslų, architektūros, dailės, IT ir ekonomikos srityse, turinčias stiprią tarpdisciplininį dėmesį ir glaudų ryšį su pramonės sritimi. Naudodamas savo naujausias mokslinių tyrimų priemones ir akademinę kompetenciją, BUT turi išskirtinę reputaciją tarp studentų ir specialistų.

Brno University of Technology , kaip vienas iš pirmųjų Čekijos Respublikoje, gavo ECTS ir DS Label sertifikatus. Abu liudijimai yra įrodymas, kad BET atitinka ES kriterijus aukštojo mokslo srityje, be to, jie labai prisideda prie mobilumo plėtojimo ir universiteto internacionalizacijos didinimo.

Universitetas bendradarbiauja su ES ir ne ES partneriais (šiuo metu yra daugiau nei 600 susitarimų), jis vykdo įvairias mobilumo programas (Erasmus, CEEPUS, Aktion, EEE ir Norvegijos stipendijas ir tt). Universiteto ilgalaikis planas yra sustiprinti savo poziciją tarp pirmaujančių, tarptautiniu mastu gerbiamų mokslinių tyrimų universitetų. Todėl tarptautinis bendradarbiavimas yra vienas iš Brno University of Technology strateginių prioritetų. Tam, kad būtų galima pasiekti šį tikslą, BUT, viena vertus, vykdo veiklą, skirtą įdarbinti daugiau tarptautinių studentų, bet, kita vertus, įdarbinti užsienio tyrėjus ir mokytojus. BUT, kaip Europos universitetų asociacijos (EUA), CESAER ir kitų organizacijų narys, aktyviai dalyvauja bendrame projekte ir veikloje.

BET yra ilgalaikis bendradarbiavimas su pirmaujančiomis tarptautinėmis kompanijomis, tokiomis kaip "Škoda Auto", "Siemens", "FEI", "Honeywell", "Bosch" ir "IBM". Bet šios įmonės jungiasi su studentais, kurie turi galimybę vykdyti stažuotes, susijusias su jų studijų sritimi ar netgi prižiūri pramonės ekspertai, dirbdami savo disertacijose. Darbo pasiūlymai yra prieinami tiek studentams, tiek absolventams. Universitetas siūlo platų sportą CESA sporto centre, kuris yra vienas iš geriausiai įrengtų centrų Čekijoje su stadionu olimpinio standarto. BET studentai dauguma sporto renginių yra nemokami.

BET yra didžiausias visų Brno universitetų studentų apgyvendinimo pajėgumas. Studentų apgyvendinimo patalpose išlaidos yra apie 170 eurų per mėnesį, kiekviename kambaryje yra greitas internetas. Beveik visos paslaugos yra greta universiteto - valgyklų, kavinių, sporto aikštelių, tarptautinių studentų klubų ir universitetų klubų. Bet bendrabučiai buvo tarp trijų didžiausių konkurse dėl geriausių būstų būstų Čekijoje, o tai liudija jų gerą kokybę. Dauguma universitetų pastatų yra Universiteto miestelyje (Pod Palackeho Vrchem) šiaurinėje Brno miesto dalyje.

Universitete yra daug maitinimo įstaigų fakultetuose ir studentų salėse, įskaitant: kavines, restoranus, picerijas, kavines, barus ir užkandinius. Yra daug pasirinkimų iš karštų ir šaltų, parengtų pagal užsakymą, specialios dietos ir vegetariškų patiekalų valgyklose ir restoranuose. Yra kompiuterizuota maisto paslaugų sistema užsakymams internetu ir mokėjimo nemokamai su studentų kortelėmis.

Vietos

 • Brno

  BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Antonínská 548/1 601 90 Brno Czech Republic, , Brno

Klausimai