Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Įvadas

Caldwell universitetas yra ne-už-pelno katalikiškasis universitetas įkurta 1939. Įkvėptas Sankt Dominyko ir Katalikų paveldo, tai daro skirtumą į studentų gyvenimą ir rengia juos per laisvųjų menų ir profesinių studijų kritiškai mąstyti, siekti tiesos, ir prisidėti prie teisingos visuomenės.

tinkamumas

Tuo Caldwell universitetas, mes netikime busywork. Kiekvienas iš mūsų internetinių programų yra patogus ir prieinamas. Jie dera tyrimus su realaus gyvenimo taikymo. Per prasmingo bendradarbiavimo ir projektų, mes suteiksime Jums su žinių ir naujai rafinuotų įgūdžius, kad jūs galite pritaikyti iš karto. Holistinis Pagalba Kaip vertinami dalis mūsų internetinė bendruomenė, skirta fakulteto bus palanki jums. Mes įrodyti tvirtą įsipareigojimą siekti savo sėkmės teikiant globa ir rekomendacijas, kad būtų galima pasiekti savo tikslų. laiku paruošimas

Šių dienų suaugusieji, kaip jūs grįžta į mokyklą uždirbti, kad ilgai ieškoma po pažymėjimus ir siekti savo tikslų. Mūsų lankosi programos yra sukurta siekiant būti patogi, lanksti ir už prieinamą kainą. Caldwell Universitetas gali suteikti įgūdžių, iš anksto per greitai augančių karjeros slaugos, švietimo ir verslo sektoriuose.

Nacionalinė pripažinimas

Neseniai klasifikuojama kaip 1 pakopa institucijos kurį US News & World Report "s" Geriausias kolegijos 2015 ". Ranked # 2 iš valstybės Geriausias valstybės Online kolegijos 2016 iki affordablecollegesonline.org

Regioninė akreditacijos

2015 JAV Nuotolinis mokymas asociacija (USDLA®) Nepelno narys. Caldwell universitetas yra akredituotos Artimuosiuose Valstijų Komisijos aukštojo mokslo, 3624 Market Street, Filadelfija, PA 19104, (267) 284- 5000. Dabar naršo RN į BSN programa yra akredituota pagal Komisijos Collegiate Slaugos Švietimo, One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791.

Vietos

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

Klausimai