Keystone logo
California School of Law Prisijungę Juris Doctor laipsnis
California School of Law

Prisijungę Juris Doctor laipsnis

Request duration

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

* 2015-16 Išlaidos (1 metai studijų)

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

California teisės mokykla yra internetinė teisės mokyklos su teikiant mokymosi patirtį, kuri yra taip arti, kaip įmanoma, kad tradicinis gyvenamasis teisės mokykloje tikslo. Studentai LMT galite pamatyti ir pasikalbėti su dėstytojais ir klasiokais, prisijungdami prie gyvų Video conferencing klasėje iš savo kompiuterio namie ar darbe.

Modernus technologijų yra naudojama teikti tiesioginę, gyva dvipusio vaizdo / garso bendravimą tarp dėstytojų ir studentų, sukuriant virtualią klasę. Tai leidžia dėstytojų ir studentų aptarti ir diskutuoti įstatymą naudojant Sokrato metodas, jei jie buvo fiziškai tame pačiame kambaryje.

Klasės Tvarkaraščiai

California teisės mokykla skelbia klasės tvarkaraštis savo interneto svetainėje iš anksto į kiekvieno studijų kadencijos pradžioje. Studentai taip pat gausite elektroninį laišką informuoti juos apie jų tvarkaraštį. California teisės mokykla virtualių klasių susitikti antradienį ir ketvirtadienį vakarais nuo 6:00 - 9:00 pmPST arba PDT, kuri yra 9:00-00:00 EST arba EDT rytinėje pakrantėje. Mokiniai dvi klases kiekvieną naktį, pirmos klasės nuo 6:00 - 07:30 val ir antros klasės nuo 7:30 val - 09:00 val. California teisės mokykla yra trimestrą sistema, ty, yra trys semestrai per metus ir keturis metus baigti teisės mokyklą.

Kiekvieną semestrą yra keturių semestrų mėnesį, kiekviena klasė atitinka 30 kartų, su galutinis ir vidurio sąlygomis, pavyzdžiui, tradicinėse gyvenamųjų teisės mokyklose. Klasė laikas yra tik studijų laiką, reikalingą uždirbti Juris daktaro dalis.

Lygiai

Lygiai yra visų pirma grindžiama baigiamąjį egzaminą ir du vidurio egzaminus. Instruktoriai gali reikalauti rašto darbai be egzaminų. Kai instruktoriai suteiks papildomų egzaminų ar kitų užduočių, įskaitant gręžimo klausimus, kurie gali arba negali būti skaičiuojami galutinio pažymio.

 • Profesoriai gali veiksnys dalyvavimo, tačiau ji yra mažesnė nei 5%. Tačiau profesorius gali atskaityti pusę lygyje prašymo dėl nedalyvavimo trimestro pabaigoje.
 • Galutinis yra 75% pažymio minimalus, kontrolinius ir dalyvavimas užbaigti likusius 25 proc.
 • 2, 3, 4 metų klasės ne visada laikytis šios formulės, pavyzdžiui, teisinės mokslinių tyrimų ir rašymo ir teismo advokatūros studento pažymys remiantis rašymo užduotis ir projektus.

Laiškas rūšių apdovanojami ir pliuso ir minuso rūšių būtų suteikta

Gradacija

Programa trunka 4 metus baigti, ir negali būti paspartintas iki 3 metų (Įstatymas studentai, lankantys 3 metų teisės mokyklų programas neleidžiama dirbti, kai lankyti).

Kiekvienas studentas, kuris absolventų iš Kalifornijos teisės mokyklos gauna Juris Doctor laipsniu, sukurti daug įsidarbinimo galimybių, kaip advokatas, teisės profesorius, verslo asmuo, arba kur galite įsivaizduoti savo karjerą atsižvelgiant jus.

Mokymas

Numatomas mokslą kiekvieno trimestro yra $ 3000. Dėl metų mokslą yra $ 9,000.00. Bendras numatomų išlaidų mokslą baigti Juris daktaro programą yra $ 36,000.00.

Taikymas

Kitas trimestras prasideda kovo 24, 2016 Paraiška terminas kitą trimestrą yra liepos 1, 2016 metais.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Bachelor of Laws (Law Plus)
  • Limerick, Airijos sala
 • LLM teisinė praktika (SQE1 ir 2) - visą darbo dieną
  • London, Jungtinė Karalystė
  • Birmingham, Jungtinė Karalystė
  • + 12 Daugiau
 • Teisės studijų magistras (MSL)
  • Champaign, Jungtinės Amerikos Valstijos