Keystone logo
California Western School of Law JD / MBA dvejopo laipsnio programa
California Western School of Law

JD / MBA dvejopo laipsnio programa

San Diego, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Apie

Kalifornijos Vakarų teisės mokykla ir San Diego valstybinio universiteto verslo administravimo koledžas bendradarbiauja suteikiant dvejopą Juris daktaro laipsnį (JD) ir verslo administravimo magistro (MBA) laipsnius. JD / MBA programa skirta studentams, besidomintiems teisės ir verslo sritimis. Studentai gali uždirbti tiek JD, tiek MBA laipsnį ketverių metų studijoje, o ne penkerius metus.

Dvigubo laipsnio programa rengia jus už karjerą tokiose srityse kaip verslo sandoriai, finansai, vertybiniai popieriai, nekilnojamasis turtas, darbas, intelektinė nuosavybė, investicijos, bankininkystė ir verslo planavimas.

Pradėjus imiguliavimą California Western School of Law , studentai kreipiasi dėl priėmimo į MBA programą San Diego valstijoje.

Priėmimo į MBA programą remiasi:

  1. Bakalauro studijų programa
  2. Teisės mokyklos klases
  3. GMAT ar GRE balas
  4. Atitinkama darbo ir gyvenimo patirtis.

Studentai praleidžia pirmuosius du ar tris trimestrais "JD" programoje Kalifornijoje Vakarų, tada prisijungia rudenį arba pavasarį, atvykstančius į San Diego valstijos klasę, kur jie praleidžia kitus du semestrus MBA pirmojo kurso metu. Po to studentai užsiima pamokomis abiejose institucijose likusiai programos daliai.

Reikalavimai

Kiekviena institucija suteikia paskolą 12 vienetų, paimtų kitoje institucijoje. Pavyzdžiui, jei uždirbsite 77 vienetus "Kalifornijos vakarietiškai" ir 33 kreditus San Diego valstijoje, jūs gausite pakankamai kreditų, kad baigtumėte abu iš šių programų.

  • Norint gauti dvigubą laipsnį, abiejuose institucijose turite įvykdyti priėmimo ir baigimo reikalavimus.
  • Laipsniai suteikiami vienu metu.
  • Atskiros paraiškos ir mokesčiai turi būti pateikti Kalifornijos vakarų ir San Diego valstijai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai