Keystone logo
Carl Albert State College

Carl Albert State College

Carl Albert State College

Įvadas

Čia mes siūlome studentams mokyti pasaulinę klasę už prieinamą kainą. Carl Albert State College išrinktas geriausiu bendruomenės koledžu Oklahomoje; šiuo metu tautos mokyklų absolventų skaičius yra 11-asis; ir mes siūlome už prieinamą kainą mokslą ir mokesčius regione. Pagrindinis mūsų miestelis yra Poteau, su filialo miesteliu Sallisaw mieste. Mes siūlome 8 laipsnių ir 3 pažymėjimų programas visiškai internetu.

Poteau miestelis siūlo gyvenamąsias galimybes studentams, norintiems įgyti visą kolegijos patirtį ir dalyvauti daugelyje miestelio klubų, užsiėmimų ir įvairių vidinių žaidimų. Jei nedalyvaujate popietiniame klubo susitikime, žaidžiate tinklinį poilsio kursuose ar praleidžiate keletą papildomų valandų mokymosi išteklių centre - tikėtina, kad pavyks pagauti popietinį vikingų žaidimą sporto komplekse. „Vikingo“ lengvoji atletika apima beisbolą, futbolą, vyrų ir moterų krosą bei „E-Sports“ komandas.

Carl Albert State College gyvena žmonės iš visų gyvenimo sričių. Kiekvienam Carl Albert State College studentui, įskaitant dirbantį suaugusį asmenį, turintį kitų įsipareigojimų, siūlome dienos, vakaro ir internetinius kursus, kurie atitiktų jūsų užimtumą. Nesvarbu, ar planuojate gyventi miestelyje, važinėti į darbą ar įgyti savo diplomą internetu - Carl Albert State College efektyviai, efektyviai ir ekonomiškai tenkina studentų poreikius. Mes suteikiame puikias švietimo galimybes studentams, nesvarbu, ar jie nori baigti studijas, ar planuoja pereiti į tolesnę savo švietimo karjerą.

Vietos

  • Poteau

    South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

    Klausimai