Keystone logo
Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Įvadas

Center for International Legal Studies - CILS / Centras - yra ne pelno teisės tyrimų, mokymo ir mokymo institutas, įsteigtas ir veikiantis kaip Austrijos įstatymai kaip viešojo intereso visuomenė. Jos tarptautinė būstinė yra Zalcburge, Austrijoje nuo 1976 m. Jos pagrindinis tikslas yra skleisti ir skleisti žinias tarp tarptautinės teisinės bendruomenės narių. CILS kasmet rengia keletą seminarų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose. Šioms konferencijoms ir susitikimams CLE / CPD kreditą suteikė Anglijos ir Velso teisininkų draugija, Nyderlandų advokatūra, Kalifornijos valstijos, Niujorko, Teksaso ir kitos valstybės, remdamosi abipusiškumu. Center for International Legal Studies nuo 1977 m. Sukūrė, koordinavo ir paskelbė daugiau nei 100 teisinių tyrimų projektų. Beveik 5000 teisininkų visame pasaulyje pripažinti už jų indėlį į CILS projektus. Daugiau nei 300 užsiprenumeravo CILS bendražygių kongresą. Kiti gerbiami akademikai ir praktikai palaiko centrą kaip tikrieji ir garbės nariai bei asocijuoti nariai. Centro tarptautinės teisinės praktikos stažuotės programa jauniems teisininkams ir teisės studentams suteikia praktikos pozicijas advokatų kontorose Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Šie praktikantai taip pat gali gauti kreditą savo teisės mokyklų JD arba LLM programose, ir šiuo tikslu CILS palaiko institucinį bendradarbiavimą su keliomis teisės mokyklomis. Vykdydamas kviestinių profesorių programą, Centras paskiria patyrusius praktikuojančius specialistus lankyti profesijas Rytų Europos ir buvusių sovietinių respublikų įstaigose. Nuo programos pradžios 2006 m. Daugiau nei 300 vyresniųjų teisininkų pradėjo eiti beveik 700 paskyrimų.

FDI2015xs

Bendradarbiaudamas su Varšuvos Lazarski universitetu, Šanchajaus Lixin universitetu ir Vienos Vidurio Europos universitetu, Centras siūlo teisės magistrantams ir praktikams tarptautinės komercinės praktikos magistro laipsnį. LLM reikalauja patenkinti 21 kreditą per dvejų ar trejų metų laikotarpį. I ciklas mokomas Vienoje, Austrijoje, II ciklas mokomas Šanchajuje, Kinijoje, o III ciklas - Varšuvoje, Lenkijoje. I ciklo rezidentas yra privalomas. II ir III ciklo sesijos yra neprivalomos. Penkiolika kreditų yra internete. Center for International Legal Studies organizuoja ir kartu su SULS, PUSL, DIS ir KCL įkūrė tiesioginių užsienio investicijų tarptautinį arbitražo konkursą - premjerinį investuotojų ir valstybių arbitražo ginčų konkursą. Centras administruoja pasirinktą nepriklausomų advokatų kontorų aljansą „International Business Law Consortium“, padedantį vieni kitiems tarnauti savo klientams tarptautiniu mastu.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg

Yorkhill fondo stipendijos

Dovana iš t jis Yorkhill fondo leidžia CILS geradarių finansuoti dvi pilno studijų stipendijas, kurių suma US $ 13.860, už dalyvavimą LL.M. tarptautiniuose komercinės praktikos programa pradedant 2021 m Pareiškėjai turėtų pateikti gyvenimo aprašymas, kartu dvi raidės nuoroda ir paaiškinimas, kodėl C ompletion kad LL.M. turės vertę ne tik pareiškėjui, bet ir pareiškėjo teisinę Bendrijoje asis viešojo T didelis. Už gavimo dėl Yorkhill fondo stipendiją taikymo terminas sausio 15 kaip 2021 m.

CILS Benefactors Inc. stipendijos

CILS geradariais Inc yra registruotas labdaros organizacija, pasiūlymų finansavimas studentams iš pasirinktų šalių, kurie kitaip negali sau leisti dalyvauti LL.M. programa. CILS geradariais Inc suteikia 20 50% studijų stipendijas prasidedančiam 2021 paraiškų iš kvalifikuotų Studentai vertinami ant pirmosios atėjai, pirmas gavai ". Dėl prašymo išduoti 50% stipendiją terminas yra 30 dienų prieš akademinės sesijos pradžios. Kai apdovanotas, stipendija bus toliau taikoma visoms reikalingoms užbaigti LL.M. kreditų (gyvenamųjų, nuotolinis mokymasis, ir stažuotes) į tarptautinį komercinę praktiką. CILS geradariais Inc buvo liberalus teikiant finansavimą. Tiesioginės finansavimo užklausos Center for International Legal Studies pateikus LL.M. taikymas.

Vietos

 • Warsaw

  Warsaw, Lenkija

  • Shanghai

   Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

   • Vienna

    Quellenstraße 51, 1100, Vienna

    Klausimai