Keystone logo
Center for International Legal Studies LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje
Center for International Legal Studies

LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje

1 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 13 860 / per credit *

Sumaišytas, Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* Galimos 660 USD už kreditą, 2 visos studijų stipendijos ir daugybė 50% studijų stipendijų

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Keturios institucijos organizuoja LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje . Center for International Legal Studies (CILS, Zalcburgas, Austrija) yra daugiau nei 5000 teisininkų narių visame pasaulyje. Lazarski universiteto (Varšuva, Lenkija) Teisės fakultetas per pastaruosius septynerius metus užėmė pirmąją vietą tarp Lenkijos universitetinių teisės fakultetų. Lixin universiteto finansinės teisės ir politikos centras yra Šanchajuje, Kinijoje. Bostono universiteto teisės mokykla (Bostonas, Masačusetsas) buvo įsteigta 1872 m. Ir patenka į 25 geriausių iš daugiau nei 200 teisės mokyklų, akredituotų Amerikos advokatų asociacijos, 25 vietą.

Vidurio Europos vietos (Zalcburgas ir Varšuva) ir Azijos vieta (Šanchajus), kurių sesijų formatas yra dvi savaitės, suteikia didelį pranašumą tiems, kurie negali atsisakyti metų nuo savo darbo, ypač aktyviems praktikams, tiems, kurie negali sau leisti. metų laiką ar kainą užsienyje ir (arba) tiems, kuriems gali būti sunku gauti vizą studijuoti JAV. Programa skirta suburti patyrusius teisininkus kartu su fakulteto ekspertais, o seminaro struktūra yra aktyvi dalyvių mainai. Naujausiame dviejų savaičių LL.M dalyvavo trisdešimt vienas teisininkas iš 10 šalių, kurių amžius nuo 25 iki 59 metų. sesijos.

LL.M. reikalauja, kad būtų patenkinti 21 kreditai per keturis ciklus, kiekvienais metais siūlomus 2021 m. birželio mėn. (2 sesijos), Šanchajuje, 2021 m. liepos mėn., Bostone, rugpjūčio mėn. (2021 m.) ir Varšuvoje, spalio mėn. (2020 m. ir 2021 m.). LL.M. gali būti baigtas per vienerius penkerius metus.

LL.M. kursai dėstomi anglų kalba fakultetuose, kuriuos teikia CILS, Lazarski universitetas, Lixin universitetas ir Bostono universitetas.

142095_CEU1.jpg

142096_CEU2.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137201_137155_LixinUniversityShanghai.jpg
Center for International Legal Studies / Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg
Center for International Legal Studies / Center for International Legal Studies

Už mokslą 2020–2021 m. Yra 660 USD už kreditą. Paprastai studentai lanko vieną ar dvi sesijas per metus. LL.M. turi būti baigtas per penkerius metus nuo pradžios. Galimos dvi stipendijos už visą mokslą ir 50 procentų studijų kainos .

Kandidatai į LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje privalo turėti pripažintą pirmąjį teisinį laipsnį ir turėti akademinės ir profesinės kompetencijos įrodymus. Anglų kalbos, kuri nėra anglų kalbos, turi įrodyti kalbos kompetenciją.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Apskritai paraiškos gali būti priimamos likus dviem savaitėms iki gyvenamųjų sesijų pradžios datos. Tačiau jei pareiškėjui reikės vizos norint vykti į sesijos vietą, jo prašymas turi būti gautas ne vėliau kaip prieš šešias savaites iki sesijos pradžios. Tai turi suteikti pakankamai laiko universiteto kvietimui pateikti ir priimančiajai šaliai išduoti vizą. Jei turite klausimų dėl vizų režimo, susisiekite su šalies, kurią planuojate aplankyti, ambasada ar konsulatu.

Yorkhill fondo stipendijos

„Yorkhill“ fondo dovana suteikia CILS naudos gavėjams galimybę finansuoti dvi viso studijų stipendijas, kurių kiekvienos vertė yra 13 860 USD už dalyvavimą LL.M. Tarptautinėje komercinės praktikos programoje, kuri prasideda nuo 2021 m. Pareiškėjai turėtų pateikti gyvenimo aprašymą kartu su dviem rekomendaciniais laiškais ir pareiškimu, paaiškinančiu, kodėl baigtas LL.M. turės naudos ne tik pareiškėjui, bet ir pareiškėjo teisinei bendruomenei bei plačiajai visuomenei. Paraiškos gauti „Yorkhill Foundation“ stipendiją gavimo terminas yra 2020 m. Gruodžio 15 d.

CILS Benefactors Inc. stipendijos

„CILS Benefactors Inc.“ yra registruota labdaros organizacija, teikianti finansavimą pasirinktų šalių studentams, kurie kitaip negalėjo leisti dalyvauti LL.M. Programa „CILS Benefactors Inc.“ teikia 20 50% studijų stipendijas 50% nuo 2021 m.. Kvalifikuotų studentų paraiškos yra vertinamos pagal principą „pirmas atėjai, pirmas gavai“. 50% stipendijos paraiškos pateikimo terminas yra 30 dienų iki akademinės sesijos pradžios. Suteikus stipendiją, bus toliau taikomi visi kreditai (gyvenamosios vietos, nuotolinio mokymosi ir stažuotės), reikalingi magistrantui baigti. tarptautinėje komercinėje praktikoje. „CILS Benefactors Inc.“ teikė finansavimą laisvai. Tiesioginės finansavimo užklausos Center for International Legal Studies kartu su LL.M paraiškos pateikimu.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • LLM Tarptautinė komercinė teisė – ne visą darbo dieną
  • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • Leeds, Jungtinė Karalystė
  • + 3 Daugiau
 • LLM Tarptautinė komercinė ir jūrų teisė
  • Swansea, Jungtinė Karalystė
 • LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje
  • Swansea, Jungtinė Karalystė