Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Įvadas

Įkurta 2009 m., Católica Global School of Law nuo tada tapo Universidade Católica Portuguesa vis didesnio dėmesio tarptautiniam teisiniam švietimui epicentru. Įsikūrusi Lisabonoje – geografiniu ir strateginiu tiltu tarp Europos ir JAV – Católica Global School of Law buvo sukurta siekiant pagrindinio tikslo paruošti ateities teisininkų kartas praktikai įvairiose jurisdikcijose ir įvairių teisės šaltinių kontekste.

Nuo pat įkūrimo Católica Global School of Law sėkmingai pasiekė daugybę tikslų. Jis pritraukė nepaprastas grupes mokslininkų, tiek nuolatinių, tiek atvykstančių, ir absolventų iš daugiau nei 50 skirtingų tautybių studentų, atvykusių iš prestižinių teisės mokyklų iš viso pasaulio. Ji pradėjo keturias naujausias programas: LL.M. Teisė Europos ir pasaulio kontekste , LL.M. Tarptautinė verslo teisė , LL.M. Teisė skaitmeninėje ekonomikoje ir pasaulinė Ph.D. Teisėje . Šių programų kokybę daugelį metų nuosekliai pripažino „Financial Times“, Católica Global School of Law išrinkęs viena inovatyviausių teisės mokyklų pasaulyje.

Apskritai Católica Global School of Law sugebėjo greitai tapti esminiu teisinio mokymo ir tyrimų centru kontinentinėje Europoje, nes ji tapo Teisės mokyklų pasaulinės lygos steigėja ir neseniai prisijungė prie Europos teisės mokyklų tinklo.


Misija ir vertybės

Católica Global School of Law siekiame suteikti neprilygstamą akademinę patirtį , kuri paruošia mūsų absolventus tapti teisininkų profesijos lyderiais. Mūsų teikiama patirtis pagrįsta esminiu įsitikinimu: teisės studijos yra ne tik teisės taisyklių įsisavinimas, bet ir socialinio, politinio ir ekonominio konteksto, kuriame teisė veikia, supratimas.

Skatindami kritinį mąstymą, novatorišką problemų sprendimą ir tarpdisciplininį bendradarbiavimą, siekiame puoselėti teisinio švietimo ir mokslinių tyrimų kompetencijos kultūrą. Mūsų fakultetą sudaro pirmaujantys teisės mokslininkai ir praktikai , kurie suteikia daug žinių ir patirties klasėje pagal programas, kurios yra skirtos suteikti studentams visuotinę teisės perspektyvą. Taip pat pirmenybę teikiame praktiniam mokymuisi per įvairius įgūdžių seminarus, ginčų nagrinėjimą ir kitas patyrimines galimybes, kurios leidžia mūsų studentams pritaikyti savo žinias realiame pasaulyje.

Pirmaujanti teisės mokykla taip pat turi būti palaikanti bendruomenė, vertinanti įvairovę, įtrauktį ir socialinę atsakomybę . „Católica“ esame įsipareigoję sukurti aplinką, kuri būtų svetinga ir įtraukianti visų sluoksnių studentus, taip pat skatinti paslaugų kultūrą, atspindinčią mūsų įsipareigojimą viešiesiems interesams.

Galiausiai mūsų tikslas yra sukurti absolventus, kurie būtų ne tik puikūs teisininkai, bet ir novatoriški, darys teigiamą poveikį jų bendruomenėms ir visuomenei.

Vietos

Klausimai