Keystone logo
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Įvadas

Sveiki atvykę į City & Guilds Londono meno mokykla, ne pelno, specialistas aukštojo mokslo įstaiga, skirta mokymo ir įkvepiantis naujos kartos kūrybinių specialistų. Mes teikiame svarbų alternatyva kitų modelių meno ir amatų aukštąjį išsilavinimą Jungtinėje Karalystėje.

Visi mūsų kursuose turi patvirtinančius įrašus ir yra plačiai gerbiamas. Mes siūlome bakalauro ir magistrantūros kursus šiuolaikinio dailės (BA (Hons) ir MA), išsaugojimo kultūros objektų (BA (Hons) ir MA), ir istorinių Carving (diplomą ir antrosios pakopos studijų diplomas), taip pat, kaip pagrindą diplomą meno ir dizainas. Prašome apsilankyti individualioje programoje puslapių daugiau sužinoti apie mūsų kursus.

Nors mūsų mokesčiai atitinka standartinių JK laipsnių, mes turime įsipareigojimą aukšto lygio kontaktų metu su kuratoriais, kurie visi yra aktyvūs specialistai. Mes taip pat siūlome didelį skaičių stipendijas ir stipendijas padėti studentams finansuoti savo studijas, dėka įvairių turtinga geradarių, kurie pripažįsta Meno mokyklos įsipareigojimą kompetencijos. Studentai mūsų BA (Hons), žinoma, gali būti skirta valstybės finansuojamų studentų paskoloms.

Mokymo mūsų darbuotojus studentų santykis yra turtinga, ir moko visų kursų vyksta visoje savaitę. Mokymas vyksta ne jų profesinės veiklos sričių, kurie kartu teikia įvairios ir dinaminį diapazoną patirtimi ir požiūriais viršuje menininkų ir praktikams. Specialistas pobūdis Meno mokyklos reiškia, kad mes galime sutelkti dėmesį į kompetencijos ir pateikti vienas su vienu "dėmesį mūsų dalykai reikalauti. Mes tikime, smalsumas, ambicijų ir mokymosi per priėmimo. Kiekvienas studentas yra skatinamas ir remiamas viršyti savo lūkesčius.

Švietimo mes siūlome, yra tiek plati ir gili. Mes jungiame įgūdžių pagrįstas mokymas su konteksto meno istorijos paskaitų ir seminarų, kuriose dirba Londono muziejų ir galerijų, kaip esminis išteklius reguliariai tikslines studijų keliones. Piešimas yra esminis visų mūsų kursus su specialiu Braižybos Studio atviros visiems, o vaisinga kryžminio apdulkinimo dalykų padeda mokiniams plėtoti gilų supratimą apie jų praktiką.

VIETA IR ĮRENGINIAI Mes jau mūsų Kennington svetainėje nuo 1879 m, kuris dabar apima Georgian Terrace ir paskirtis pastatytas Viktorijos studijos priešais Kennington metro stotis, kartu su dideliais lanksčios studijos erdvėse dėl Fondo diplomas kaimyninėje 1930 ex sandėlio pastate. Mes turime Londono galerijų ir muziejų lengvai pasiekiami, su Nacionalinės galerijos vos už kelių stotelių ir tiek East End galerijų ir muziejų South Kensington tik 20 minučių kelio metro. Šis Pietų Londone plotas yra greitai tampa kultūros ketvirtį Damian Hirst anketa Niuportas Street galerija, Gasworks, Beaconsfield ir daugelio kitų galerijų per trumpą pėsčiomis. Mūsų santykiai tinklas su kultūros organizacijų, muziejų ir galerijų yra platus ir tiek vietinio (Londonas) ir pasaulio, įskaitant bendrijas, esantys Venice, Tokijuje ir Berlyne.

Mes pripažįstame studijoje centriškumą kaip kūrybiniu darbu, analizės ir eksperimentų erdvėje, ir studentai yra skiriamos skirtus darbo sritis, kuri palaiko jų intensyvus, orientuota ir visą laiką praktiką. Kiekviena darbo vieta plotas yra sukurtas su studento praktikos tai, ar tai yra aukštos lubomis menininkų studija su natūraliu šiaurės šviesa, arba konservavimo tyrimų laboratorijoje. Be to, studentai turi prieigą prie ekspertizes paleisti specialistų ištekliai ir seminarus, įskaitant piešimo studija, spausdinimo kambaryje, medžio dirbtuvėse, liejimo cechas, stiklo dirbtuves, Sackler biblioteka ir IT studija, taip pat prieigą prie mažesnių specializuotų įrenginių, tokių kaip liejimo , keramikos krosnys ir fotografijos Tamsus kambarys.

PARAMA IR BENDRIJOS Mes dirbame dėl žmogaus masto maždaug 230 studentų ir dėstytojų 80+. Tai leidžia mums dirbti su mūsų studentais, kaip skirtingų ir svarbių nariai mūsų gyvas ir patrauklus kūrybinės bendruomenės. Mes rūpinamės individualios pažangos ir likti aktyvus bendravimas su mūsų absolventai, iš kurių daugelis yra lyderiai savo srityse. Studentai taip pat gauti naudos iš bendradarbiavimą su pagrindiniais paveldo, kūrybos ir meno susijusių įstaigų ir iniciatyvų, kurios suteikia galimybes savanoriškam darbui patirtį, pavedant pademonstruotų studento darbas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainė.

Klausimai