Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Įvadas

Cleveland-Marshall studentą orientuotas teisės mokykla skirta kurti galimybes. Kaip dalį savo strateginį planą, mokyklos atrodo stoti įvairų rinkinį asmenų - ir daro viską, kas jos galioje, kad formuoti mokymosi patirtį, kuri atitinka kiekvieno asmens poreikius suteikti jiems pranašumą, kaip jie atrodo, kad pasiektų savo galutinius tikslus.

Klyvlendas Feldmaršalas sėkmės, orientuodamasis į individo svarbiausia yra pranašesnis pamatas turimus išteklius už kiekvieno studento ir universiteto naudai.

Įsikūręs miesto centro Cleveland, Cleveland-Marshall Teisės koledže ne Cleveland Valstybė universiteto kuro vienas iš tautos labiausiai klestinčių teisės rinkose.

Beveik 120 metų įstaiga buvo pirmasis teisės mokyklą, Ohio pripažinti moterų, ir tai buvo vienas iš pirmųjų teisės mokyklų Ohio pripažinti mažumas. Įsipareigojimas įvairovės išlieka viena iš mokyklos stipriausių vertybes, o 2010 Cleveland-Maršalo tapo pirmuoju istorijoje gavėjas įvairovės Klausimai, apdovanojimas pateikta Law School Priėmimo Tarybai. Mokykla turi senas tradicijas galimybes, ir yra nuolat pripažinta dėl savo darbo laiko programą. Mokyklos išskirtinai stiprus klinikinis buvimas kartu su klestinčia pro bono programos, laikrodžiai nei 11.000 studentų savanorių valandų per metus, padarė Klivlendo-Maršalo bendruomenės ramstis.

21-ajame amžiuje, C | M | TEISĖ yra įrodyti, kad galimybė mokyklos taip pat gali būti meistriškumo mokykla.

Studentai susiduria su state-of-art ginčų technologijos Bandomojo salėje, labiausiai technologiškai pažangių mokymosi salę, Ohio, ir vienas iš pirmųjų šalyje. Sveikatos teisės ir politikos centras tiesiogiai jungia studentus su pilna medicinos tinklą regione, ir novatoriškas Great Lakes Sportas ir pramogos teisės akademija panardina studentų praktinio mokymo augančio teisės srityje.

Cleveland-Maršalo gyrėsi 93 proc baras plaukimo greitį ant liepa 2013 Ohajas Bar egzaminą, antra tik Ohajo valstijos tarp Ohio devynių teisės mokyklose.

Vairavimo pasiekimas yra Klivlendo Feldmaršalas strateginė baras paruošimo programa, įskaitant novatorišką partnerystę su baru prep teikėjo, Barbri, kuri suteikia visas Cleveland-Marshall studentams link sėkmės kraštą.

Mokykla yra viena iš pirmųjų teisės mokyklų šalyje pasiūlyti strateginę paramą verslumo studentams.

Sėkmingi Solo Praktikai sudarė darbo grupę, kuri siūlo mokymus, paramą ir gaires studentams, besidomintiems pradėti savo praktiką, uždėtas Solo teisės praktika inkubatoriaus, atidarymas 2014 metų pavasarį. Inkubatorius yra vienas iš mažiau nei 10 šalyje įsikūręs ant teisės mokyklos miesteliu ir tieks biurų, išteklius ir paramą magistrantūros verslininkams.

Atlikti fakultetas suteikia tvirtą akademinį pagrindą ir suteikti platų mokslinės ir praktinės patirties.

Cleveland-Maršalo dirba įtakingą dėstytojai, kurie gerai nusimano apie naujausias problemas, iškilusias jų lauką specialybės, nes jie yra tarp pirmaujančių tyrimų ir praktikų šiose srityse. Mokymas yra pirmasis prioritetas fakulteto, kuris eksponuoti išskirtinį atsidavimą ir norą dirbti su atskirų studentų. Cleveland-Maršalo fakulteto nariai yra ekspertai svarbios ir sparčiai augančios praktikos sritys, įskaitant aplinkos apsaugos, sveikatos apsaugos ir kosmoso teisė.

Klivlendo-Maršalo koncentracija yra studentas.

Studentai pasirinkti savo kelią, ir yra skatinami kurti klasių ir sužadėtuvių patirties derinys geriausiai parengti dirbti ginčų, administracinės ar propagavimo karjerą savo nuožiūra. Daugiau nei 30 studentų organizacijos, įskaitant tris gerai gerbiamas studentų žurnalų, plėsti ekvivalentas tyrimų ir plėtoti studentų toliau specializuotose srityse savo nuožiūra.

Praktinis taikymas ekvivalentas studijų dėmesys nuo pat pirmos savaitės teisės mokyklą.

Per orientacijos savaitę, studentai yra veikiami teisės veiksmo metu Renovuotas užsiima mokymosi dienos. Kiekvienas studentas turėtų gauti praktinės patirties, kol baigė per susidomėjimo mokymosi reikalavimų, įvykdytos per klinikoje ar externship. Pakeliui, studentai klausytis ir bendrauti su minties lyderių, kurie teikia išskirtinių įžvalgų iš metų, praleistų savo tikroje srityje.

Cleveland-Maršalo skatina bendradarbiavimo kultūrą.

Be CM aplinkoje studentai dažnai peržiūrėti vieną kitą kaip sąjungininkų, o ne priešai. Mokyklos studentai turi dirbti kartu ir abipusės naudos reputaciją, nes jie prastumti bendrų iššūkių teisės mokyklą. Studentai ir absolventai nuosekliai nuoroda klasiokai kaip kai kurie iš jų artimiausių draugų ir dažnai laikai statyti pozicijas ir net karjeros aplink dirbti su bendradarbiu Cleveland-Maršalo absolventai.

Centrinis Klivlendo Feldmaršalas sėkmę yra jos stiprus absolventai bazė, tikriausiai vienas iš labiausiai užsiima ir palaikančiomis teisės tinklų tautos.

Cleveland-Maršalo absolventai yra atstovaujama teismo vietų vietos valstybės ir federalinės lygių, ir kaip žinomų verslo vadovų, valstybės tarnautojų ir bendrojo patarimu visose penkiasdešimt valstybių ir tarptautiniu mastu. Talentingi absolventai paprastai duoti atgal į mokyklos ir padėti vadove ir mentorių mūsų studentus į teisininko profesiją.

Cleveland-MCleveland-Maršalo ryšys nesibaigia, kai studentas išeina pro duris, kaip absolventas.

Cleveland-Maršalo šeimos absolventai yra visą išteklių specialistus, kurie yra neatsiejama padėti vienas kitam pasiekti savo svajones. Išskirtinis biuras karjeros planavimas yra prieinamas ne tik absolventams, įgytų savo pirmąją poziciją, tačiau padėti absolventai auga visą savo karjerą. Absolventai domisi verslumo aplinkoje siūlomi neįkainojamą strateginę paramą, įskaitant novatoriškų naują solo praktika inkubatoriaus.

Klivlendo-Maršalo stiprus ryšys su teisinės bendruomenės, kartu su išsiskyrusį požiūrį į patirtinį mokymąsi ir dėmesys karjeros planavimo sėkmę, pozicijas Cleveland-Maršalo kaip vystėsi, novatoriškas teisinio švietimo lyderis.

Vietos

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    Programos

    Klausimai