Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Kolumbas teisės mokykla šviečia kaip paslėptas perlas viduje teisinio švietimo Vašingtone Tai akademija sudaro kolegialių ir labdaros studentams, palaikančioje ir akademiškai atskirti fakultetas ir patyręs ir gerai prijungtas absolventai bazę, kuri stovi pasiruošę padėti šiandienos mokiniai pasiekia savo tikslų.

Mūsų studentai tobulėti individualiai ir kolektyviai. Jie uždirba stipendijoms, externships ir stipendijas; kai taip pat skelbia teisės žurnaluose. Mūsų teisminio proceso inscenizacijos ir bandymų komandos laimėti apdovanojimų konkursuose iš Puerto Rikas į Viena Honkonge. Bendrąjį vartotojo prieigą teisės studentai pasisako už gyvų klientams per mūsų novatorišką Teisės klinika, įrodantys, kasdien iš senovės maksima tiesą: aš ir aš suprantu.

Fakultetas-studentas santykis yra mažas. Profesoriai eiti mylią padėti studentams rekomendacijas ir priimant profesinius ryšius. Pridėti į tai įstatymas mokyklos aplinka pažymėti bičiulystė, kur studentai nori matyti vienas kitą pavyks, ir jūs turite nepamirštamą teisės mokyklos patirties pagrindas.

Mokytojai ir vykdytojai, mūsų visą laiką ir lektorius nariai profesoriai, mokslininkai, mokslininkai, specialistai, ir teisės doktrinoje iš pirmos eilės. Kai lieka aktyvus teismo salėje. Kiti autorius benchmark tekstus dalykų, pavyzdžiui, deliktų ir vertybinių popierių teisė. Jie pristatys konferencijose ir panelių visame pasaulyje. Jie skaito, cituoja minėtas, ir gerbiamas. Svarbiausia, kad mūsų fakultetas yra skirta kompetencijos teisinės mokymo ir veiklos rezultatų sėkmės mūsų studentams.

Mūsų state-of-the-art pastatas yra vos už kelių minučių nuo Vašingtone, tauta teisinės epicentre ir geriausia miesto Amerikoje teisinės studijų centre. Columbus teisės mokykla buvo iš Amerikos teisės mokyklų asociacijos (AALS) nuo 1921 ir Amerikos advokatų asociacijos (ABA) nuo 1925 narys.

Kviečiame Jus susipažinti su mūsų svetainėje ir sužinokite, ką daro "Columbus teisės mokykla išsirikiuoja. Nuo 1897 m Law School pasveikino studentus kiekvieno tikėjimo ir fone, mokymo, pagrindinis, ir padėti savo transformaciją į kai iš geriausių teisės specialistų Amerikoje.

Bendrąjį vartotojo prieigą teisė Privalumas

Įsikūręs Vašingtone, Katalikų universitetas Amerikoje Kolumbo teisės mokykla (Bendrąjį vartotojo prieigą Įstatymas) yra vienas geriausių pasirinkimų, galite padaryti, jei jūsų tikslas yra pereiti įgūdžių - pavyzdžiui, kritinės teisinės analizės, teisinės raštu ir veiksmingą burnos propagavimą -, kurios yra būtinos siekiant sėkmingai teisinėje praktikoje 21-ajame amžiuje.

Kiekviename žingsnyje, Cua teisės požiūris į teisinio švietimo galima apibendrinti trimis žodžiais: praktiškas, tikslingai ir Prisijungta, taip pat vadinama Bendrąjį vartotojo prieigą įstatymo pranašumą. Tai kartu su stiprus jausmas paslaugų ir yra įsikūręs šalies sostinę padaryti Cua įstatymo teisinį išsilavinimą patirtį, kuri leis jums augti tiek profesionaliai ir kaip individui.

Tarnyba

Bendrąjį vartotojo prieigą teisė turi unikalią misiją paslauga. Ši misija yra pavyzdys mūsų atsidavimą bono darbą, įsipareigojimą dalijasi studentų, dėstytojų ir absolventų panašūs. Klinikiniai įgūdžiai kertiniu kaip įstatymų nustatytas funkcijas kaip priemonė padėti ir apsaugoti kitus, ypač visuomenė labiausiai pažeidžiamus širdį.

Studentai, kurie kreipiasi į tarnybą turi daug galimybių užsiimti ilgalaikių ir trumpalaikių socialinio teisingumo projektus, taip pat studentų organizacijas, duoti atgal į vietos Bendruomenės. Bendrąjį vartotojo prieigą Įstatymas taip pat padeda studentams, kurie nori tęsti doktorantūros stipendijas ir kitas užimtumo galimybes viešojo intereso ir viešųjų paslaugų parametrus.

Misija teisė

Columbus teisės mokykla yra neatskiriama katalikiškojo universiteto Amerikoje ir ji palaiko ir avansai tikslus ir uždavinius universitete, kaip visumos, kaip jie buvo patvirtinta visoje universiteto istorijos ir šiuo metu teigiama universiteto misija. Šie tikslai ir uždaviniai pasireiškia pagrindinę įsipareigojimą iš kiekvieno žmogaus asmens orumo idealų; pagarba visoms žmogaus gyvenimo neliečiamumą; teisingumas įsišaknijusi bendram labui; pripažinimo ir žmogaus teisių apsauga, kaip dovanomis Kūrėjo; rūpintis vargšų, apleista, ir pažeidžiami; ir meilės pareiga vienas kitą. Kaip teisės mokyklą, mes stengiamės rasti, išsaugoti ir perteikti visų formų tiesą; pasiekti akademinę skirtumo Katalikų intelektine tradicija; ir užtikrinti, kad instituciniu būdu, ištikimybę Universitetui krikščionių įkvėpimo.

Mokyklos jausmas institucinio vientisumo ir bendruomenės atspindi jo ištikimybę katalikų idealų ir įsitikinimų. Kaip, pavyzdžiui, mokyklos yra įsipareigojusi skatinti savo jau stiprius ryšius su bendruomene ir toliau skatinti ir palaikyti pagarbą ir tarp dėstytojų, administratorių, studentų, darbuotojų, ir absolventai, ir pagarba sluoksnių, religinių pažiūrų, nuomonės įvairovės ir įmokos, kad nariai atnešti į teisės mokyklos bendruomenei.

Mes suburti pajėgią ir įvairios studentų organizacijos ir suteikti studentams su išskirtiniu profesinio mokymo skirta rengti ir skatinti juos tarnauti su žvalgybos, vientisumo ir energingai klientų, bendruomenių, tautos, pilietinės visuomenės ir tarptautinės bendruomenės poreikius. Mes siekiame suteikti mūsų studentams išsamų rinkinį praktinių kompetencijų, platų doktrinos žinių ir tvirtai pasiryžę vykdyti etikos praktikos įstatymas. Už pirmą studijų metais mes raginame studentus apsvarstyti galimybę dalyvauti struktūrinio specializacijos per institutų, klinikinių švietimo, centrų ir programas, kurios skatina įgūdžių, kurie yra būtini siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės teisinį atstovavimą masyvo. Per aukštos kokybės instrukcijos, griežta stipendiją, profesinių pasiekimų ir bendruomenės paslaugų teikimo, teisės mokykla yra įsipareigojusi padaryti esminių ir ilgalaikių įmokas į žinių, teisinės profesijos vientisumo praturtėjimo, o apie platesnis gerovės didinimo bendruomenė, tauta ir bažnyčia.

Vietos

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

Klausimai