Keystone logo
Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Įvadas

Mūsų mokykla

Mes rengiame teisininkus daugiau nei 125 metus. Tačiau mes nesikoncentruojame į praeitį – žinome, kad svarbiausia yra tai, kaip paruošime jus jūsų ateičiai.

Nacionalinis lyderis

Esame nacionaliniu mastu pripažinta teisės mokykla University Circle širdyje, klestinčiame kultūriniame rajone netoli Klivlendo centro, Ohajo valstijoje.

Mūsų tarptautinės teisės, sveikatos teisės ir intelektinės nuosavybės teisės programos yra vienos geriausių šalyje. Vadovavimo kursai ir praktikos patirtis yra įtraukta į mūsų naujovišką mokymo programą. Visi studentai pradeda dirbti su tikrais klientais pirmaisiais metais ir trečiaisiais metais dalyvauja semestro, visą darbo dieną arba metus trunkančioje pusę etato praktikoje.

Žurnalas „National Jurist“ paskyrė mus tarp 25 geriausių teisės mokyklų, teikiančių geriausias viešojo intereso teisės galimybes, ir tarp pirmųjų „teisės mokyklų garbės sąrašo“, teikiančių geriausią praktinį mokymą.

Mes siūlome JD, LLM ir SJD laipsnius, taip pat dešimt dviejų laipsnių programų.

Be to, JD studentai gali studijuoti užsienyje po 1 l metų 17 mokyklų partnerių arba per 3 l metus baigti užsienio LLM laipsnį trijose mokyklose partnerėse:

 • Comillas popiežiškajame universitete Madride,
 • Midlsekso universitete Londone,
 • Paryžiaus Dauphine universitetas

Mūsų augantis buvimas

Maždaug du trečdaliai mūsų studentų yra iš Ohajo ribų, o daugiau nei 10 000 absolventų gyvena ir dirba visame pasaulyje. Mūsų absolventai dirba įvairiose teisinėse, vyriausybės, ne pelno ir verslo srityse. Daugelis mūsų alumų yra generaliniai direktoriai, advokatų kontorų partneriai, vyriausybės pareigūnai ir kiti pripažinti lyderiai.

Ekspertų fakultetas

Mes turime svetingą, draugišką aplinką, skatinančią dėstytojų, administratorių, darbuotojų, studentų ir absolventų bendradarbiavimą. Kai prisijungiate prie mūsų teisės mokyklos, esate mūsų teisinės šeimos dalis.

Misija

Case Western Reserve University School of Lawįvairovė yra pagrindinė vertybė. Siekiame būti įtraukia aplinka, kurioje visi nariai jaustųsi įgalinti dalyvauti bendruomenės veikloje, puoselėti kūrybinę energiją ir įžvalgas, kurios lemia geresnę instituciją.

Į mus įtraukiami visų rasinių, etninių, kultūrinių, socialinių ir ekonominių, tautinių ir tarptautinių sluoksnių žmonės, sveikinantys minčių, pedagogikos, religijos, amžiaus, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės / raiškos, politinių pažiūrų ir negalios įvairovę.

Siekiame sukurti įtraukimo kultūrą, kuri skatina santykius ir sąveiką tarp skirtingos kilmės žmonių, kultūrą, kuri stiprina žmogaus orumą, aktyviai mažina išankstines nuostatas ir diskriminaciją bei gerina kiekvieno mūsų bendruomenės nario gyvenimo kokybę.

Ką mes darom

Kuriame, puoselėjame ir palaikome partnerystes tarp teisės mokyklos, universiteto, teisinių organizacijų, absolventų ir kitų bendruomenės partnerių, siekdami paremti įvairovės ir įtraukties iniciatyvas. Tai apima įvairovės ir įtraukties mokymus ir renginius, skirtus palaikyti bendruomenę.

Mūsų programai vadovauja dėstytojų, darbuotojų, studentų, absolventų ir universitetų įvairovės lyderių komitetas, taip pat Klivlando ir didesnių Ohajo teisinių bendruomenių nariai. Dirbame kartu, kad sukurtume įvairų strateginį planą ir iniciatyvas, kad teisės mokykla taptų įvairia ir įtraukiančia vieta visiems studentams, darbuotojams ir dėstytojams.

Susijusi įstaiga

Esame „Case Western Reserve“ universiteto, aukšto reitingo tyrimų institucijos, turinčios daugiau nei 6 600 absolventų ir profesionalių studentų bei daugiau nei 5 150 bakalauro studijų studentų, dalis.

Universitete taip pat yra daugybė kitų absolventų mokyklų, kurių daugelis bendradarbiauja siekdami dviejų laipsnių:

 • Weatherhead vadybos mokykla;
 • Medicinos mokykla;
 • Case inžinerijos mokykla;
 • Frances Payne Bolton slaugos mokykla;
 • Dantų medicinos mokykla;
 • Aukštųjų studijų mokykla;
 • Jack, Joseph ir Morton Mandel taikomųjų socialinių mokslų mokykla; ir
 • Menų ir mokslų kolegija.

Reitingai

 • 9 sveikatos teisės srityje – US News & World Report, 2021 m. reitingų numeris.
 • #24 tarptautinės teisės srityje – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, 2021 m. reitingų numeris.
 • #40 intelektinės nuosavybės teisės srityje – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, 2021 m. reitingų numeris
 • Nr. 44 klinikinio švietimo, JAV naujienų ir pasaulio ataskaitos, 2021 m. reitingų numeryje.
 • #30 fakulteto nacionalinis reitingas pagal mokslinį poveikį – Healdo ir Sichelmano tyrimas, 2019 m.

Mūsų fakultetas yra 30-oje šalyje pagal mokslinį poveikį. Jie yra žinomi savo sričių ekspertai ir jų pagrindinis prioritetas yra mūsų studentų sėkmė.

Vietos

 • Cleveland

  Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Boulevard

  Klausimai