Keystone logo
© TESS
CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

Įvadas

Cergy Pontoise universitetas (UCP) buvo sukurta 1991. 2020 m. sausio 1 d. UCP susijungė su keliomis kitomis aukštosiomis mokyklomis ir suformavo CY Cergy Paris universitetą (toliau - CYU). CYU įsikūręs į vakarus nuo Paryžiaus, Val d'Oise departamente. Dėl savo privilegijuotos geografinės padėties jis gali naudotis Paryžiaus ir jo vakarinių užimtumo zonų teikiamais privalumais.

CYU yra viešoji institucija ir pirmaujanti mokymo ir mokslinių tyrimų centras, kuris priima daugiau nei 1,500 tarptautinių studentų iš 54 skirtingų šalių iš viso studentų skaičius 25,000 apima 600 doktorantūros studentai, 1200 mokslininkai, ir 4132 absolventai. Universitete dirba daugiau nei 1000 akademinių darbuotojų, jis siūlo visų pakopų bakalauro ir magistrantūros studijas ir yra patekęs tarp 20 geriausių šalies universitetų.

CYU plėtoja tarptautinius mainus su daugiau nei 135 užsienio universitetais, dalyvauja Europos mainų programoje ir taiko ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kuri leidžia Europos studentams gauti kreditus savo universitete už užsienyje išklausytus kursus. Prancūzijos vyriausybė kelis kartus nurodė, kad CYU yra "pavyzdinis universitetas".

Teisės mokykla

CYU Teisės mokykloje studijuoja daugiau nei 3100 studentų, suskirstytų į licenciatus, magistrantus ir doktorantus, kuriems teikiama reali priežiūra ir parama studijų metu ir iki profesinės integracijos. Tai dinamiška ir prestižinė mokykla, kurią Prancūzijos švietimo ministerija įvertino 3 vieta Prancūzijoje ir 1 vieta Paryžiuje bei jo priemiesčiuose pagal absolventų atlyginimų vidurkį ir integraciją į darbo rinką.

Teisės mokykla kelis kartus buvo apdovanota prestižine Fulbrighto katedra. Ji pasižymi siekiu plėtoti tarptautines ir mainų programas.

Kompetentingų teisininkų rengimas buvo vienas iš pagrindinių Teisės mokyklos tikslų, tai įrodo įvairūs ryšiai su profesiniu tinklu ir glaudūs ryšiai su advokatų asociacija bei vietos ir nacionalinėmis valdžios institucijomis.

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • Cergy

      CY Cergy Paris Université 33 Bd du port Cergy Pontoise Cedex, 95011, Cergy

    Klausimai