Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. Mokesčių teisė, verslo teisė ir atitikties užtikrinimas
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. Mokesčių teisė, verslo teisė ir atitikties užtikrinimas

Cergy, Prancūzija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR 7 000 / per year *

Stovykloje

* pilnas LLM: ES pareiškėjams / 7 500 EUR ne ES pareiškėjams | dvigubas LLM: 11 000 EUR ne ES pareiškėjams / 10 000 EUR ES pareiškėjams

Įvadas

Prancūzijos ir Europos teisės magistrantūros studijų programa su specializacija mokesčių, verslo teisės ir atitikties užtikrinimo srityje - tai itin atrankinė programa, kuri sustiprins jūsų gebėjimus dirbti tarptautinėje verslo aplinkoje.

Ši programa dėstoma tik anglų kalba ir suteikia unikalią galimybę nemokantiems prancūzų kalbos studijuoti Prancūzijos ir Europos mokesčių ir verslo teisę.

Užsiėmimus ir seminarus veda tarptautiniai akademikai ir žinomi Paryžiuje įsikūrusių prestižinių tarptautinių įmonių specialistai.

Baigę programą studentai gali gauti du diplomus: specializuotą LL.M. universiteto diplomą ir nacionalinį magistro laipsnį.

  • Studentams ir specialistams, neturintiems pripažintos kvalifikacijos, bus suteikiamas specializuotas LL.M. universiteto laipsnis
  • Studentams, turintiems Juris Doctor (JD), LL.B. (4 metai) arba lygiavertę pripažintą kvalifikaciją, suteikiamas specializuotas LL.M. universiteto laipsnis ir nacionalinis magistro laipsnis.

Studijų programa yra konkurencinga, atrankinė ir skirta teisės studentams, turintiems aukštą teisės studijų lygį ir puikų anglų kalbos lygį. Programą ne kartą išskyrė įvairios organizacijos ir Prancūzijos aukštojo mokslo ministerija.

Jungtinė LL.M. programa su Dundee universitetu, Škotija (UOD)

Jungtinė LL.M. programa - tai naujas įdomus projektas, sujungiantis dvi dinamiškas ir aukštai įvertintas teisės mokyklas. Pripažinti ekspertai dėstys studentams ir jie įgis išsamių žinių apie įvairius šiuolaikinės teisės dalykus tiek iš bendrosios, tiek iš civilinės teisės perspektyvos.

Ši programa yra unikali ir siūlo dvi kvalifikacijas, kurios įgyjamos per du semestrus. Studentai, įstoję į jungtinę magistrantūros programą, įgis tarptautinės komercinės teisės magistro laipsnį UOD ir nacionalinį Prancūzijos ir Europos Sąjungos teisės magistro laipsnį, specializuojantis mokesčių, verslo teisės ir atitikties srityje CYU.

Idealūs studentai

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Program delivery

Apie Mokyklą

Klausimai