Keystone logo
Damásio | DeVry Teisingai
Damásio | DeVry

Teisingai

São Paulo, Brazilija

5 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Teisės kursas San Paulo do Damásio | DeVry yra geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie kokybišką aukštąjį mokslą. Pasirinkite Damásio | DeVry , kaip San Paulo teisės fakultetas, garantuoja jums skirtingą akademinę patirtį, kur, baigę kursą, galėsite vykdyti savo profesiją visapusiškai ir puikiai. Studijuoti teisę Damásio | DeVry taip pat naudojasi tarptautine standartine struktūra, o tai lemia visus darbo rinkos skirtumus.

Teisė yra mokslas, tiriantis įstatymus ir jų taikymą žmonių santykiuose visuomenėje. Teisės tekstų, teismo sprendimų, vadinamų jurisprudencija, panaudojimo ir papročių, analizė, be socialinio gyvenimo orientacinių vertybių, yra instrumentas, leidžiantis piliečiams realizuoti visas savo galimybes individualiame ir kolektyviniame gyvenime.

Žmonės, norintys būti teisinės srities profesionalai, turi mėgti bendrauti su visuomene ir skaityti, mokėti analizuoti problemas iš skirtingų perspektyvų, būti dinamiški ir iniciatyvūs, gerai vartoti portugalų kalbą reikšti savo mintis raštu ir žodžiu, be to, turėti bent vienos užsienio kalbos žinių profesiniam tobulėjimui ir tarptautiniams ryšiams.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai