Keystone logo
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Įvadas

Įkurta principais kompetencijos, lygybės ir galimybių gale, Jorko universiteto atidarytas 1963 vos 230 mokinių. Nuo tada mes tapome viena iš pirmaujančių pasaulio universitetų, išskirti reputaciją kaip akademinės stipruolis, kuriose aiškiai matyti dėmesys kompetencijos užsitikrino nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą kartu ilgiau įsteigtos institucijos.

akademinės kompetencijos

A narys elito Russell Group universitetųMes esame dinamiška, moksliniai tyrimai intensyviai universitetas įsipareigojusi gelbėjimosi atradimų ir naujų technologijų spręsti kai iš aktualiausių pasaulinius iššūkius plėtrai.

Šiuo metu yra daugiau nei 30 akademinių skyriai ir mokslinių tyrimų centrai ir studentų kūno išsiplėtė iki beveik 16.000.

Campus ir miestas

Įsikūręs pėsčiomis York miesto centro, mūsų saugi ir patraukli Heslington miesteliu gyvena mūsų devynių kolegijų ir dauguma mūsų skyriuose. Mes taip pat turime keletą padalinių, esančių miesto centre, istoriniame karaliaus dvare.

Pastaraisiais metais mūsų £ 750m miesteliu plėtra matė septynis naujus pastatus atidarymą, padidinti mūsų pajėgumus studentų skaičių ir suteikiant daugiau pasaulinio lygio įrenginius 21-ajame amžiuje. Tvarumas vaidina svarbų vaidmenį šio ambicingo plėtrai.

Vietos

  • Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

Klausimai