Keystone logo
Eötvös Loránd University Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M.
Eötvös Loránd University

Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M.

Budapest, Vengrija

1 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

30 Jun 2024

Sep 2024

EUR 1 000 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Šios programos tikslas yra suformuoti tarptautiniu mastu pripažintus teisės ekspertus, kurie yra pasirengę priimti iššūkius pasauliniu mastu ir yra įsitikinę, kad gali išspręsti sudėtingas problemas tarptautinėje reguliavimo aplinkoje, turėdami aukštą pasitikėjimo lygį.

Tai yra pirmasis Europos ir tarptautinio verslo teisės magistro laipsnis Vengrijoje ir siūlo išsamų išsilavinimą, apimantį sudėtingą Europos ir tarptautinės ekonomikos teisinę aplinką.

Europos ir tarptautinės verslo teisės LL.M tikslas - parengti tarptautinę teisės specialistų grupę XXI amžiaus pasaulinėms problemoms spręsti. Programa sujungia naujausias žinias ir įgūdžius su tarptautine orientacija. Tai padės plėtoti dalyvių analitinius ir tarpasmeninius gebėjimus tokiose srityse kaip loginis motyvavimas, argumentavimas ir ginčų sprendimas.

Fakulteto mokslinių tyrimų ir švietimo integravimas į Europos aukštojo mokslo erdvę ir tarptautinių švietimo ir mokslo ryšių skatinimas yra pagrindinės mūsų vizijos sudedamosios dalys.

Tuo metu, kai į darbotvarkę įtraukta globalizacija ir europinė integracija, tarpkultūrinis požiūris į teisę ir jo taikymas, kitaip tariant, lyginamosios teisinės studijos yra būtinos norint teisingai išnagrinėti teisinius klausimus ir išspręsti teisinius ginčus.

Kursų koncepcija jungia teoriją prie realaus pasaulio verslo. Aukštosios pakopos studijų programa yra tvirtas pagrindas Europos ekonominės integracijos instituciniams pagrindams ir tarptautinės verslo teisės įžangoje.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai