Keystone logo
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh LLM intelektinės nuosavybės teisėje
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

LLM intelektinės nuosavybės teisėje

0 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* Visą darbo dieną: Namai / ES: 12 300 GBP, užjūrio / tarptautiniai: 21 600 GBP.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Programos aprašymas

Ši programa skirta suteikti jums pažangių žinių ir supratimo apie intelektinės nuosavybės teises tarptautinėje, Europos ir šalies (JK) aplinkoje.

Pagrindinės programos temos apima ir materialią intelektinės nuosavybės teisę, ir intelektinės nuosavybės vietą ir vaidmenį, o ne tik jos teisiniame kontekste, bet ir socialinėje, etinėje, kultūrinėje ir komercinėje aplinkoje. Programa apima patentus, autorių teises, prekių ženklus, dizainus, teises į duomenų bazę, pasitikėjimo pažeidimą, perdavimo ir sui generis teises, taip pat tiria įvairias problemas, kuriomis grindžiamos šiuolaikinės intelektinės nuosavybės teisės ir politika.

Programos struktūra

Turite užpildyti 180 kreditų studijų - 60 kreditų yra priimami privaloma disertacija, o likusieji 120 kreditų yra priimami dėstomi kursai.

Kursus vadovaus teisės mokyklos akademinės bendruomenės nariai, kurie yra jų srities lyderiai. Tikimasi iš anksto pasiruošti svarstydami reikalingas medžiagas ir aptarti svarstomus klausimus, o jūsų dalyvavimas klasėse bus įvertintas.

Disertacijos metu turėsite vadovo, iš kurio galite tikėtis vadovavimo ir paramos, tačiau disertacijos tikslas - leisti savarankiškai kurti ir atlikti tyrimą ir analizę.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl nenumatytų aplinkybių arba nepakankamo konkrečių kursų paklausos mes galbūt negalėsime atlikti visų reklamuojamų kursų, kurie prasideda akademiniais metais.

Mokymosi rezultatai

Studijų dalykai yra skirti suteikti studentams pažangių žinių apie esmines intelektinės nuosavybės teises ir intelektinės nuosavybės vietą bei vaidmenį šalies, regiono ir tarptautiniame kontekste, kurti specializuoto disertacijos pagrindus.

Iki studijų pabaigos už šį laipsnį studentai įgis aukšto lygio žinių intelektinės nuosavybės teisės srityje, sudėtingą supratimą apie problemas šioje srityje ir skirtingus požiūrius į jų sprendimą.

Studijuodama programą, studentai susidurs su Intelektinės nuosavybės teisės supratimu ne tik savo teisiniame, bet ir socialiniame, etiniame, kultūriniame ir komerciniame kontekste.

Studijų metu studentai turės galimybę gauti novatoriškų visapusiškų aukščiausios kokybės tyrimų rezultatų. Programa tinka rengti studentus pažangių tyrimų.

Karjeros galimybės

Ši programa yra puikus pasirengimas visiems, norintiems dirbti intelektinėje nuosavybėje teisinėje, verslo, pramonės ar akademinėje aplinkoje, arba norintiems tobulinti savo žinias šioje srityje. Naujausi absolventai įstojo į teisinę praktiką kaip intelektinės nuosavybės teisės specialistai, taip pat dirba kaip prekių ženklų advokatai ir autorinių atlyginimų administratoriai.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 laipsnį ar jo tarptautinį lygiavertį teisės aktą.

Mes taip pat galime apsvarstyti socialinių mokslų dalyką, kuriame yra Didžiosios Britanijos diplomas 2: 1, arba jo tarptautinis ekvivalentas.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 61 kiekviename iš "Komunikacinių įgūdžių" skirsnių)
 • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Paraiškų pateikimo terminai

Mes raginame jus taikyti bent prieš mėnesį iki įrašo, kad turėtume pakankamai laiko apdoroti jūsų paraišką. Jei taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos, mes primygtinai rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas, bet pirmiausia turėtumėte kreiptis į atitinkamą Priėmimo biurą.

Kaip taikyti

Turite pateikti nuorodą su savo paraiška.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Master of Laws (LLM) - Intellectual Property Specialization
  • Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • LLM informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisėje
  • Brighton, Jungtinė Karalystė
 • Intelektinės nuosavybės teisės magistras (LL.M.)
  • Fort Worth, Jungtinės Amerikos Valstijos