Keystone logo
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh LLM Tarptautinės komercijos teisės ir praktikos (ONLINE MOKYMAS)
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

LLM Tarptautinės komercijos teisės ir praktikos (ONLINE MOKYMAS)

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 20 700 / per year *

Nuotolinis mokymasis

* Dieninis (1 metai): 20 700 svarų sterlingų; Neakivaizdinė (20 mėnesių): 10 350 svarų sterlingų; Neakivaizdinė (2 metai): 10 350 svarų sterlingų; Neakivaizdinė (3 metai): £ 6,900; Ne visą darbo dieną (32 mėnesiai): £ 6,900

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Programos aprašymas

Šios programos tikslas - suteikti jums gilesnį supratimą apie tai, kaip praktikoje veikia tarptautinė komercinė teisė, taip pat įvairiomis žinomomis galimybėmis, kurios atspindi mūsų akademinių darbuotojų interesus, patirtį ir pramonės šaka.

Dėl globalizacijos ir technologinių pokyčių žymiai padidėjo tarptautinė prekyba prekėmis ir paslaugomis, tarptautinėmis investicijomis ir pasaulinių finansų rinkų plėtra. Tuo pačiu metu tarptautinės prekybos pasaulis pastebimai išaugo, reguliuodamas komercinę veiklą nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis bei tarptautiniuose ginčuose ir arbitraže. Šis LLM tikslas yra padėti jums suprasti tarptautinį kontekstą, kuriame šiuo metu veikia verslas.

Programa orientuota į teisinius atsakymus į pokyčius, suformuojančius tarptautinę prekybą šiandien, nes teisininkams ir verslo specialistams vis dažniau reikia ieškoti ne tik vidaus teisės normų, norint rasti sprendimus, atitinkančius jų tarptautinius verslo poreikius ir galimybes.

Programos struktūra

Turi būti skiriama LLM Tarptautinė komercinė teisė

Studijų metu taip pat turėsite galimybę mokytis iki dviejų kursų iš skirtingų dalykų, pavyzdžiui, informacinių technologijų teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir medicinos teisės.

Atkreipkite dėmesį, kad galimas kursų pasirinkimas bet kuriais metais gali pasikeisti.

Mokymosi rezultatai

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje

Šie kursai leidžia jums suprasti konkrečių pramonės šakų, rinkų ir komercinių santykių teisinius klausimus. Jie taip pat palengvina platesnį ir bendresnį pagrindinių temų, tokių kaip derinimas, reguliavimas ir atitikimas, supratimą.

Programa leis jums pažvelgti ne tik į atitinkamo įstatymo techninį turinį ir kritiškai mąstyti apie pagrindines problemas ir prieštaringus sprendimus. Išnagrinėję programą, jūs susidursite ne tik su teisiniais klausimais, bet ir su etiniais principais bei socialiniu ir ekonominiu kontekstu. Čia ypatingas dėmesys skiriamas ekonominiam ir komerciniam kontekstui.

Karjeros galimybės

Dauguma "Law School" LLM programų studentų, atliekančių internetinį nuotolinį mokymą, yra vidutinės trukmės karjera, ir jie dažnai dirba per tarptautines ribas. Daugelis jų jau bus įsteigti savo karjeroje, tačiau norės pasinaudoti programa, siekiant sutelkti įgytus įgūdžius ir žinias laikui bėgant.

Mūsų internetinių nuotolinio mokymosi programų absolventai siekia įvairių teisės normų ir susijusių teisinių sričių, įskaitant darbą vietos ir tarptautinėse įmonėse, vyriausybės teisės departamentuose, kitose valstybinėse institucijose, tarptautinėse organizacijose ir akademinėje bendruomenėje. Programos taip pat yra ideali pažangių tyrimų platforma.

Kai kurie absolventai, sėkmingai baigę programą, skatina savo dabartines pareigas. Kiti siekia visiškai naują profesionalų kryptį. Programa siekiama remti studentus, atsižvelgiant į jų siekiamus rezultatus, plėtojant jų žinias ir supratimą apie įstatymą, taip pat įgijant perduodamų įgūdžių ir, be kita ko, patirties užmegzti ryšius su pirmaujančiais akademikais šioje srityje ir su kitais moksleiviais.

Online nuotolinio mokymosi LLM studentų profilį ir jų karjeros orientavimo poreikius pripažįsta Universiteto karjeros tarnyba, teikianti informacijos šaltinius, susijusius su tarptautine ir ne teisine karjera, bei galimybę organizuoti individualias konsultacijas su studentais, kurie yra nuotoliniu būdu.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas. Jūsų laipsnis neturi būti teisės dalykas, tačiau jis turi būti iš pripažintos aukštojo mokslo institucijos.

Mes taip pat atsižvelgsime į jūsų kitą kvalifikaciją ir profesinę patirtį kaip į jūsų paraišką.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 61 kiekviename iš "Komunikacinių įgūdžių" skirsnių)
 • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Edinburgo teisės mokyklos anglų kalbos testas

Edinburgo teisės mokykla kartu su Universiteto anglų kalbos mokymo departamentu parengė alternatyvią anglų kalbos testą pareiškėjams į mūsų internetines nuotolinių studijų magistrantūros studijų programas įstatymais įvažiuoti į 2017/18 mokslo metus.

Testas yra alternatyva anglų kalbos testams, kuriuos šiuo metu priima universitetas, pvz., IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ir CPE.

Atkreipiame dėmesį, kad šis testas gali būti naudojamas tik anglų kalbos teisės norint patekti į teisės magistro laipsnį, kai atliekamas internetinis nuotolinis mokymas Edinburgo teisės mokykloje Edinburgo universitete.

Paraiškų pateikimo terminai

 • Programos pradžios data: 2019 m. Sausio 14 d
 • Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Lapkričio 13 d

Mes primygtinai rekomenduojame pateikti savo užpildytą paraišką kuo anksčiau, ypač jei jūs taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas.

Mes atidžiai stebime programų numerius, kad užtikrintume, jog mes galime priimti visus tuos, kurie gauna pasiūlymus. Todėl gali prireikti uždaryti programą anksčiau nei paskelbti terminai. Tokiu atveju mes keturių savaičių perspėjimo įspėjimą.

Kaip taikyti

Turite pateikti nuorodą su savo paraiška.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • LL.M komercijos ir technologijų teisės srityje
  • Concord, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • LLM tarptautinė komercinė teisė
  • Bradford, Jungtinė Karalystė
 • Law (International Commercial Law) - LLM, PDip
  • Canterbury, Jungtinė Karalystė