Keystone logo
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh Lyginamosios ir Europos privatinės teisės LLM
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Lyginamosios ir Europos privatinės teisės LLM

0 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kiekvienas, dirbantis teisinėje praktikoje, akademinėje bendruomenėje, nacionalinėse ar tarptautinėse institucijose ar korporacijose, turės susipažinti su užsienio įstatymais ir teisinėmis sąvokomis. Todėl privatinės teisės studijos iš lyginamosios perspektyvos yra labai svarbios tiems, kurie siekia karjeros tarptautiniame ar tarpvalstybiniame kontekste.

Remdamasi civilinės ir bendrosios teisės tradicijomis, ši programa siūlo idealią platformą, kurioje galėsite įgyti žinių pagrindinėse privatinės teisės srityse iš lyginamosios perspektyvos ir gauti naudos iš teisės mokslininkų, pripažintų savo srities ekspertais, moksliniais tyrimais. lauke.

Ši unikali magistrantūros programa suteikia jums galimybę įgyti aukštesnę kvalifikaciją, kuri yra tiek akademiškai griežta, tiek profesionaliai naudinga.

Lyginamosios ir Europos privatinės teisės LLM siūlo platų dalykų spektrą, nagrinėjančių įvairius privatinės teisės aspektus lyginamuoju požiūriu, taip pat teisės teorijos ir teisės istorijos kursus. Be to, galite pasirinkti kitus kursus iš plataus mokyklos siūlomų variantų sąrašo, kad galėtumėte pritaikyti LLM pagal jūsų konkrečius interesus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Lyginamosios teisės magistras (MCL)
    • Bloomington, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Lyginamosios konstitucinės teisės teisės magistras
    • Vienna, Austrija
  • LL.M. tarptautinėje ir lyginamojoje teisėje
    • Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos