Keystone logo
European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

Įvadas

Įkurta Mastrichte 1981 ir turintys centrus Liuksemburge ir Barselonoje, Europos viešojo administravimo instituto (EIPA) yra pirmaujanti Europos kompetencijos centras Europos integracijos ir naujus iššūkius visuomenės valdymu.

Tai mūsų misija remti Europos Sąjungą, jos valstybes nares ir susijusias su EIPA šalyse teikiant atitinkamas ir aukštos kokybės paslaugas plėtoti valstybės tarnautojų gebėjimus, susijusius su ES reikalais. Mes siūlome savo paslaugas pareigūnų ES institucijų ir susijusių įstaigų, valstybės tarnautojams per nacionalinių ir regioninių administracijų valstybių narių, šalių kandidačių ir kitų šalių pagal jų santykių su ES sistema.

Kaip mes toliau link sėkmingos ateities būdu, nuolat gerinti mūsų paslaugų kokybę lieka mūsų darbo esmė. Europos Komisija remia EIPA per Europos Sąjungos biudžeto.

Kodėl EVAI

EVAI yra vieta, kur žmonės, kurie prekiauja su Europos reikalus gali mokytis įvairių kultūrų aplinkoje naudos iš mūsų unikalios praktinėmis žiniomis ir mokslinės kompetencijos.

Mūsų tikslas yra suteikti tinkamus ir aukštos kokybės paslaugas, plėtoti viešųjų pareigūnų, dirbančių su ES reikalais pajėgumus. Vykdydamas savo pagrindinę misiją mes dirbame kartu tris eilutes: Mokymasis ir plėtros, konsultavimo ir mokslinių tyrimų.

Mokymo veikla papildys ir praturtino taikomųjų mokslinių tyrimų ir konsultavimo misijų, ir yra naudingi nacionalinių ir regioninių valdžios institucijų, taip pat Europos Sąjungos institucijose. Mūsų darbas prisideda prie geresnės žinios apie Europos integracijos procesą ir Europos politikos, o stiprinant valstybės tarnautojų gebėjimus veiksmingai atlikti šioje srityje.

Mokymosi metodika

Mūsų paslaugos pasižymi įvairialypiu mokymosi metodikos ir stipriai lyginamąjį metodą. EVAI suteikia bendrą vaizdą, kuris, parodant kontrastų, atspindinčią Europos įvairovę, kalbant apie valdymo ir administravimo. Mūsų programos yra sukurta siekiant suteikti bendradarbiavimo ir skatinančią aplinką mokymuisi ir pridėti vertę jūsų profesinės karjeros ir asmeninio augimo.

Temos pateikti su sisteminio naudojimo atvejų tyrimus, imitavimo pratybas ir darbo grupėse. Įvairių švietimo ir profesinę patirtį, mūsų fakulteto ir delegatų praturtina patirtį. Be to, dauguma seminarai ir mokymo kursai suburti dalyviai iš daugelio ES valstybių narių ir šalių kandidačių.

Vietos

  • Luxembourg City

    Circuit de la Foire Internationale 2 L-1347 Luxembourg, , Luxembourg City

Klausimai