Keystone logo
© TESS
École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

Įvadas

École de Management Appliqué (EMA) tinklą sudaro asmenys, įgiję diplomus pagal įvairias EMA programas ir tapę puikiais įvairių sričių specialistais. Jie sudaro tvirtą bendruomenę žmonių, turinčių tą patį išsilavinimą, patirtį ir siekius. Šis tinklas suteikia galimybę mokyklos absolventams užmegzti ryšius, dalytis žiniomis, keistis idėjomis ir bendradarbiauti įgyvendinant įvairius projektus.

Alumnams šis tinklas suteikia galimybę palaikyti ryšius su buvusiais klasės draugais ir kitais panašių interesų turinčiais specialistais, plėsti savo profesinius ir asmeninius tinklus bei nuolat informuoti apie naujausias pramonės tendencijas ir galimybes. Tai gali užmegzti vertingus profesinius ryšius, draugystę ir paramą, net ir baigus EMA.

Dabartiniams studentams absolventų tinklas suteikia prieigą prie daugybės žinių, išteklių ir galimybių. Per tinklą studentai gali susisiekti su dominančiose srityse dirbančiais absolventais, rinkti informaciją apie darbo rinką, gauti patarimų ir patarimų, kaip tobulėti. Alumnai taip pat gali suteikti stažuočių ir šešėlinių galimybių, kurios gali padėti EMA studentams įgyti vertingos darbo patirties ir užmegzti ryšius pramonėje.

Apskritai platus mūsų universiteto absolventų tinklas yra vertingas turtas, galintis padėti absolventams ir esamiems studentams pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Vos per du dešimtmečius pasaulinis EMA absolventų tinklas leido mokyklai iš mažos įstaigos tapti pasaulinio švietimo galiūne, turinčia tvirtą akademinio meistriškumo reputaciją.

Įkurta 2004 m., Taikomosios vadybos mokykla (EMA) yra privati aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Paryžiuje, siūlanti daugiadalykes taikomosios vadybos studijų programas nuo BAC +1 iki BAC +8 lygių.

2023: GEDU pasaulinis švietimas

Vykdydama tarptautinę plėtrą Taikomosios vadybos mokykla prisijungia prie GEDU Global Education grupės ir jos 40 000 studentų iš 12 pasaulio šalių bendruomenės.

2023 m.: Tarptautinė studento tapatybės kortelė

Taikomosios vadybos mokykla pradeda bendradarbiauti su Tarptautine studento tapatybės kortele (ISIC), UNESCO remiama organizacija nuo 1968 m., siekdama pasiūlyti geresnę studentų patirtį visiems savo studentams visame pasaulyje.

2022 m.: Qualiopi sertifikatas

Taikomosios vadybos mokykla įgyja Qualiopi sertifikatą, kuris patvirtina įstaigos vykdomo mokymosi veiksmo proceso klausimą (OF - L.36313-1 - 1°).

Prekės ženklas „Qualiopi“ liudija vykdomo proceso kokybę prisidedant prie įgūdžių ugdymo ir leidžia aiškesniems įmonėms ir vartotojams siūlomiems mokymams, taip pat ir tarptautiniu mastu.

2008 m.: Pripažinimas privačia aukštojo mokslo įstaiga

Taikomosios vadybos mokykla pripažinta privačia aukštojo mokslo įstaiga.

2006 m.: 1 reklama

Taikomosios vadybos mokyklos pirmosios '06 klasės studentai gavo magistro diplomą (BAC +5).

2004 m.: Mokyklos įkūrimas

Taikomosios vadybos mokykla (EMA) buvo įkurta pavadinimu Tarptautinė privati lyginamosios teisės ir ekonomikos mokykla (EIPDCE).

Priėmimai

1 veiksmas: taikymas

Paraiškos stoti į EMA turi būti pateiktos tiesiogiai naudojant internetinę formą.

Pareiškėjai prie savo paraiškos turi pridėti šiuos dokumentus:

 • Galiojantis pasas (nuotrauka priekyje ir gale)
 • Visa oficialių akademinių dokumentų byla nuo SSC (Vidurinės mokyklos pažymėjimo) iki aukštojo mokslo.
 • CV formatu nuo DD.MM.YYYY iki DD.MM.YYYY, įskaitant spragų pagrindimą (jei taikoma)
 • Asmeninis pareiškimas tokiu formatu (Kodėl ši programa, Kodėl EMA institutas, Kodėl Paryžius, Prancūzija ir planai) ir kt.
 • Mokėti anglų kalbą arba išlaikyti pokalbį ir pateikti MOI (Mode of Instruction), išduotą
 • Paskutinės kvalifikacijos universitetas/institutas/kolegija su naujausia data.
 • Aiški paso dydžio nuotrauka

2 veiksmas: priėmimas

Priėmimas į EMA grindžiamas pareiškėjo studento bylos įvertinimu, o kartais ir pokalbiu (internetu arba asmeniškai) su Priėmimo tarnyba.

Priėmimas vyksta ištisus metus. Priėmimo rezultatai pareiškėjams pranešami el. paštu per 2–3 savaites intensyvaus įdarbinimo sezono metu.

Pripažino?

Turėjote gauti 2 el. laiškus: 1 el. laišką, kuriame pranešama apie jūsų priėmimą + 1 el. laišką su nuoroda į jūsų 100 % internetinę registracijos formą. Ši nuoroda nustoja galioti per 2 savaites, todėl įsitikinkite, kad visi jūsų duomenys yra įvesti ir teisingi, pasirašykite ir kuo greičiau pateikite, kad užsitikrintumėte savo vietą EMA!

Atstumtas?

Paraiškų, kurias mokykla gauna, skaičius skiriasi priklausomai nuo metų ir sezono, o šis priėmimo sprendimas nėra susijęs su jūsų asmeninėmis savybėmis. Kviečiame dar kartą kreiptis dėl kito priėmimo!

3 veiksmas: registracija

Registracijos procesas baigiamas, kai Priėmimo tarnyba gauna registracijos formą (2 veiksmas) kartu su paraiškos mokesčiais ir studijų mokesčiais.

Nekantriai laukiame jūsų Paryžiaus širdyje, Prancūzijoje, EMA!

Stipendijos ir finansavimas

Gaukite iki 50 % stipendiją tik pirmaisiais 2024 m. gegužės mėn. mokslo metų EMA metais. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mokykla.

Vietos

 • Île-de-France

  Rue Didot, 98, 75014, Île-de-France

  Klausimai