Keystone logo
Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Įvadas

Erasmus School of Law yra viena iš Roterdamo Erasmus universiteto mokyklų: pasaulinio lygio universitetas užima 71 vietą Times Higher Education World Universities reitinge. Mūsų LLM programos sujungia akademinį mąstymą su praktiniu mokymu. Be įprastų kursų, organizuojamos išvykos į advokatų kontoras, tarptautinius teismus ir tarptautines įmones, kad susipažintų su (teisine) praktika: kur teisė ir verslas.

Būdamas Erasmus School of Law studentas, tapsi tarptautinės bendruomenės dalimi: mūsų darbuotojai ir studentai atstovauja daugiau nei 45 skirtingų tautybių atstovams! Jūs lankysite pamokas su žmonėmis iš įvairių teisinių kultūrų ir tobulinsite savo tarptautinius ir tarpkultūrinius įgūdžius, kurie paruoš jus tarptautinei teisinei karjerai. Erasmus teisės mokykla yra Roterdame.

Roterdamas, turintis didžiausią uostą Europoje, yra vienas iš svarbiausių Nyderlandų ekonomikos varomųjų jėgų. Dėl Roterdamo šiandien yra gyvybingas kosmopolitiškas ir daugiakultūris miestas, kuriame gyvena daugiau nei 160 tautybių ir daugybė tarptautinių bei vietinių įmonių, tokių kaip „Unilever“ ir „Shell“.

Vietos

  • Rotterdam

    Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

Klausimai