Keystone logo

European University Cyprus

A logo

Įvadas

European University Cyprus aktyviai bendradarbiauja su vietos, regioniniais ir pasauliniais partneriais, siekdamas skatinti ilgalaikių strateginių mokslinių tyrimų partnerystės ir novatoriškų studijų programų galimybes.

Sveiki atvykę į European University Cyprus , universitetą, kuris turi ypatingą vietą Kipre ir Pietryčių Europoje. Tai novatoriška institucija, kurią apibrėžia dinamiška pažangių švietimo programų integracija, novatoriški moksliniai tyrimai ir plati įtrauktis į bendruomenę, pramonę ir visuomenę. Be to, mūsų išskirtinis mokymasis ir mokymas, skatinantis ir gerinantis galimybes įsidarbinti, taip pat naujausios infrastruktūros, prisideda prie bendro tikslo, kurį European University Cyprus yra žinomas nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu kaip vieną iš pagrindinių aukštojo mokslo įstaigų. Būtent todėl European University Cyprus yra svarbi Pietryčių Europos regiono socialinės ir ekonominės struktūros dalis. Mūsų akademinis modelis, integruodamas mokymą ir mokslinius tyrimus bei patirtinio mokymosi į mokymo programas ir praktinius lauko darbus, suteikia pagrindinę mūsų veiklos dalį ugdomos mokinių ugdymo aplinkos. Kaip rezultatas, mūsų studentai gauna tiek vertingas žinias apie darbo vietas, tiek pilietinę sąmonę.

Mūsų aukštos kokybės dėstytojai, turintys mokslinę tarptautinę patirtį, yra pasiryžę dalyvauti ir prisidėti prie žiniomis grįstos visuomenės. Be to, European University Cyprus nuolatos yra vienas iš inovatyviausių, įskaitant Pietryčių Europos universitetų regioną, nuolatinį įsipareigojimą suteikti novatorišką pagrindą vystymosi mokymosi praktikai ir (arba) profesinei veiklai, kurią sukėlė mūsų novatoriškos akademinės aplinkos. Šiuolaikiniame ekonominiame gyvenime studentams yra dar svarbiau kreiptis dėl aukštos kvalifikacijos universiteto, kuris yra "No1" pasirinkimas sinergijai ar bendradarbiavimui su prestižinėmis korporacijomis ir (arba) organizacijomis. Pavyzdžiui, "Microsoft" pasirinko European University Cyprus bendradarbiauti, pradėti "Microsoft Innovation Center" (MIC) ir jį eksploatuoti. Tai vienintelė MIC Kipre ir vienas iš 100 "Microsoft" inovacijų centrų (MIC) visame pasaulyje, kurie sukuria moderniausių technologijų tinklų, skirtų bendradarbiavimui inovacinių tyrimų, technologijų ir programinės įrangos sprendimų srityje, tinklą, apimantį vyriausybės, akademinių ir pramonės dalyvių.

European University Cyprus yra vienas iš geriausių universitetų tarptautiniu mastu, skirtas pritraukti studentų iš viso pasaulio. Daugybė mūsų studentų galimybių mokytis užsienyje ir įtraukti tarptautinę akademinę patirtį į jų universitetinį išsilavinimą dar labiau praturtina studentų patirtį European University Cyprus . European University Cyprus siekiame, kad kokybiškas aukštasis mokslas būtų prieinamas ir prieinamas, taigi daugiau studentų galės siekti savo svajonių. Tai misija, kuri, mūsų manymu, padės padaryti pasaulį geresnę vietą.

VISION

Būti pirmaujančiu regiono universitetu, siūlančiu aukščiausio lygio mokymą, mokslinius tyrimus ir studentų paramą

MISIJA

Švietimas mūsų studentams sėkmingai ir vykdyti karjerą Suprasti ir aptarnauti mūsų visuomenės poreikius Sukurti žinias per mokslinius tyrimus ir naujoves

VERTYBĖS

  • Dedama kompetencijos
  • Orientuota į klientus
  • Orientuota į žmones
  • Naujoviškas
  • Atskaitingas
  • Socialiai atsakingas

Vietos

  • European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

Klausimai