Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

Įvadas

Jūsų universitetas yra Viadrina!

„Viadrina“ yra pačioje Europos širdyje – tarptautiškumas yra jos prekės ženklas. Jos studentai ir dėstytojai yra kilę iš daugiau nei 80 šalių. Nereikėtų stebėtis, kad studentai turi galimybę lankyti užsienio kalbų kursus universiteto kalbų centre ir studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg
Fotos © Heide Fest / European University Viadrina in Frankfurt (ODER)

Viena programa, trys laipsnių parinktys

THL programa leidžia turėti trijų tipų laipsnius: pirmasis yra LL.M. programa (90 ECTS), kurią galima atlikti tiek visą, tiek ne visą darbo dieną; Diplomo programa (60 ECTS), kuri vyks tuos pačius kursus dviejų semestrų vertės, bet bus trumpesnė, nereikės baigti baigiamojo darbo ir stažuotės; o paskutinė būtų sertifikatų programa (30 ECTS), kuri leis dar glaustesnę mokymo programą, susidedančią iš vieno semestro kursų, bet vis tiek su galimybe specializuotis konkrečioje srityje.

Geras vadovas reiškia didelę sėkmę

Siūlome mažas klases ir individualų aptarnavimą. „Viadrina“ mokymosi aplinka yra puiki ir pasižymi mažomis klasėmis, tiesioginiu ryšiu su akademiniu personalu, personalizuotomis studentų paslaugomis, stažuotės galimybėmis ir karjeros planavimo pagalba. „Viadrina“ sukuria atmosferą, kurioje studentai gali ramiai pasiruošti egzaminams, laiku baigti studijas ir pasiruošti įžengti į profesinį gyvenimą. Sveiki atvykę į Viadrinų šeimą!

Priimantis universitetas

Tarptautinių žmogaus teisių ir humanitarinės teisės magistras Magistrantūros programa vykdoma Viadrinos Europos universitete, įkurtame 1991 m. Kaip tokia, ji tęsia puikią pirmojo Brandenburgo valstybinio universiteto (Alma Mater Viadrina, 1506–1811) tradicijas. Universitetą sudaro trys fakultetai, Teisės fakultetas, Ekonomikos fakultetas ir Kultūros studijų fakultetas, be susijusių centrų ir institutų. Glaudžiai bendradarbiaudama su Poznanės universitetu, ji taip pat bendradarbiauja su Collegium Polonicum seseriniame Frankfurto (Oderio) mieste Slubicėje, esančiame Lenkijoje tiesiai per Oderio upę nuo Viadrinos. Bendradarbiaudama su Lenkijos ir kitais susijusiais Europos universitetais, Viadrina ypač stengiasi susidoroti su naujai atsidariusios ir išsiplėtusios Europos, kuriančios tiltą tarp Rytų ir Vakarų Europos, iššūkiu. Universitetas taip pat turi daugybę kitų tarptautinių partnerių institucijų visame pasaulyje.

Statistika

Čia prasideda Europa

Mūsų 6 000 tarptautinių studentų iš 85 šalių studijuoja teisę, ekonomiką ir kultūrą nuo tada, kai 1991 m. vėl buvo atidaryta Viadrina. Europos universitetas tapo tarptautiniu mastu žinomu adresu Vokietijos ir Lenkijos pasienyje, kuriame dabar studijuoja apie 6 000 studentų. Europos ir tarptautiniai teisės, ekonomikos ir kultūros aspektai yra ypač svarbūs mūsų Teisės, Verslo administravimo ir Ekonomikos bei Kultūros mokslų fakultetų siūlomuose studijų planuose.

    Vietos

    • Frankfurt an der Oder

      Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

    Klausimai