Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

Įvadas

Jūsų universitetas. Viadriny.

Viadrina įsikūręs pačioje Europos širdyje - tarptautiškumas yra jos prekės ženklas. Jo mokiniai ir instruktoriai kruša iš daugiau nei 80 šalių. Jis turėtų ateiti, kaip nenuostabu, kad studentai turi galimybę imtis užsienio kalbų kursus universiteto Užsienio kalbų centras ir studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje.

Tai kur Europoje prasideda.

Mūsų 6.000 tarptautinių studentų iš 85 šalių studijuoti teisę, ekonomiką ir kultūrą

Nuo Viadriny atnaujinimo 1991 metais, Europos universiteto sukūrė į tarptautiniu mastu pripažintų adresą Vokietijos-Lenkijos pasienyje, su maždaug 6000 studentų dabar mokosi.

Europos ir tarptautiniai aspektai teisės, ekonomikos ir kultūros vaidina ypatingą sugužėti siūlomų mūsų fakulteto Teisės, verslo administravimo ir ekonomikos ir kultūros mokslų studijų planus.

Vienas Programos, du laipsniai.

Siūlome tarptautinius dviviečiai laipsnių.

Vienas gali užpildyti apie 20 įvairių tarptautinių dviviečiai laipsnius bakalauro arba magistro lygio ties Viadriny. Geras to pavyzdys yra Europos studijų programą, sukūrė ir prižiūri visų trijų Viadrina fakultetų, kurie taip pat gali būti komplektuojamas su Vokietijos-Lenkijos ar Vokietijos ir Prancūzijos dvigubo laipsnio magistro.

Geras orientavimo reiškia didelę sėkmę.

Mes siūlome mažos klasės dydžių ir individualus aptarnavimas.

Mokymosi aplinką tuo Viadriny yra puikus, ir ypatybės mažos klasės dydžių, tiesioginis kontaktas su akademinio personalo, studentų asmeninį paslaugas, stažuočių galimybes bei karjeros planavimo pagalba. Viadrina suteikia atmosferą, kurioje studentai gali pasirengti savo egzaminus ramybėje, absolventas laiku ir pasirengti jų įsigaliojimo profesinį gyvenimą.

Sveiki atvykę į Viadrinos Šeimą!

Priimančiojo universiteto

Magistras tarptautinių žmogaus teisių ir humanitarinės teisės

Magistro programa yra atliekami Viadrina Europos universitetas, įkurtas 1991 m. Kaip tokia, ji tęsia gražia tradicija pirmą valstybinio universiteto Brandenburgo ( "Alma Mater" Viadrinos, 1506 - 1811).

Universitetas sudaro trys Padaliniai, Teisės fakulteto, Ekonomikos fakulteto ir kultūros studijų fakultetą, be dukterinių centrų ir institutų. Glaudžiai bendradarbiaujant su Poznanės universiteto taip pat bendrai vykdo Collegium polonicum į sesuo mieste Frankfurt (Oder), Slubicės, įsikūrusi Lenkijoje tiesiai priešais Oderio upės iš Viadriny.

Bendradarbiaujant su Lenkijos ir kitų dukterinių Europos universitetų Viadrina ypač stengiasi susidurti su naujai atvirai ir išplėsta Europos iššūkis nutiesti tiltą tarp Rytų ir Vakarų Europoje. Taip pat universitete yra daug kitų tarptautinių partnerių institucijas visame pasaulyje.

Vietos

  • Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

Klausimai