Keystone logo
Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Įvadas

Florida Coastal teisės mokyklos (Pakrantės Įstatymas) yra įsikūręs Džeksonvilis, Florida, JAV. Floridos pakrantės teisės mokykla JD programa yra akredituota pagal Amerikos advokatų asociacijos (ABA) ir savo interneto LL.M. programos turi galimybę ABA sutikimas.

Floridos pakrantės teisės mokyklos studentai iš maždaug 46 valstybių ir daugelio šalių, atstovaujančių maždaug 254 kolegijas ir universitetus. Jie atsineša daug įvairių sluoksnių ir profesinę patirtį iš visos šalies ir viso pasaulio.

Mūsų dieninio fakulteto nariai sudaro daugiau nei 50 ABA-akredituota teisės mokyklų iš visos šalies, įskaitant Kalifornijos Berkeley, Duke University, Džordžtauno universitete, Niujorko universiteto Mičigano universiteto, Floridos valstijos universiteto ir Floridos universiteto.

Floridos pakrantės teisės mokykla teikia aukštos kokybės teisines instrukcija, daugiausia dėmesio skiriant mokinių rezultatams, praktika-pasirengimą ir inovacijas. Pakrančių įstatymą siūlo keletą naujoviškų interneto programas, įskaitant LL.M. JAV įstatymo dėl tarptautinių teisininkų, LL.M. į bendrosios teisės studijų, Ir LL.M. arba sertifikatas logistikos ir transportavimo.

Vietos

  • Jacksonville

    Florida Coastal School of Law 8787 Baypine Road , FL 32256, Jacksonville

    Klausimai