Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University Law School

Fordham University Law School

Fordham University Law School

Įvadas

Fordhamo teisės mokyklos LLM programos sujungia griežtas studijas ir šiltą bei svetingą aplinką – visa tai Niujorko – šalies teisinės, finansinės ir kultūrinės sostinės – širdyje.

„Fordham Law“ mokymo programa siūlo puikų kursų, skirtų teoriniam tyrimui ir praktinei ekspozicijai, derinį. LLM studentai turi galimybę stoti į rengimo kursus, klinikas ir stažuotes, siūlančias jiems praktinę teisinę patirtį. LLM studentai taip pat gali kreiptis dėl specialių darbuotojų pozicijų studentų valdomuose žurnaluose. Kiekvienais metais LLM studentai taip pat dirba studentų organizacijų, tokių kaip Studentų advokatų asociacija, valdybose.

„Fordham Law“ suteikia lankstumo, kad galėtų prisitaikyti prie šiandienos pasaulinių profesionalų. Studijas galite pradėti rugpjūčio arba sausio mėn. Mūsų dvigubos koncentracijos programa leidžia studijuoti tris semestrus ir turėti unikalų pranašumą gauti LLM bet kuriose dviejose mūsų specializacijos srityse. Mes turime tvirtą vakaro mokymo programą, kad dirbantys studentai galėtų tobulėti. Mūsų profesinė programa suteikia užimtiems specialistams maksimalų lankstumą planuojant studijas iki dvejų metų. Studentai taip pat turi galimybę pasinaudoti mūsų Teisinės anglų kalbos instituto (LEI) kreditu kaip dvigubos JAV teisės LLM programos ir antrosios pasirinktos koncentracijos dalį.

„Fordham Law“ yra modernus pastatas, vos keli žingsniai nuo Linkolno scenos menų centro, už kvartalų nuo Centrinio parko ir kelios minutės pėsčiomis arba metro nuo visko, ką gali pasiūlyti Niujorkas. Be daugybės socialinių ir kultūrinių galimybių, Fordham Law vieta suteikia studentams neprilygstamą prieigą prie tinklų ir kitų profesinių galimybių.

Fordhamo teisės profesoriai yra taip pat gerai žinomi dėl savo mokymo, tiek dėl savo stipendijų. Mūsų fakulteto nariai atsiduoda edukacinei patirčiai ir daro tai asmeniškai. Mūsų nuolatinį fakultetą papildo adjunktų dėstytojų būrys, sudarytas iš kai kurių prestižiškiausių advokatų kontorų, įmonių ir tarptautinių organizacijų pasaulyje.

LLM programos/specializacijos sritys

Mūsų devynios LLM studijų programos yra sukurtos remiantis tarpusavyje susijusiais globalizacijos ir specializacijos principais.

Bankininkystės, įmonių ir finansų teisė

Studentai, siekiantys LLM bankininkystės, įmonių ir finansų teisės srityje, įgyja sudėtingą įmonės struktūros supratimą, su kapitalo rinkomis ir finansų institucijomis susijusių įstatymų supratimą ir nuoširdų įžvalgą apie JAV vadovų ir verslo teisininkų tikslus ir strategijas. Šioje programoje studentai stoja į pagrindinius kursus, įskaitant korporacijas, tarptautinę bankininkystės teisę, bankų teisę ar finansų institucijas, ir renkasi iš daugybės papildomų kursų įmonių, bankininkystės ir finansų teisės bei susijusių temų, tokių kaip bankrotas, įmonių finansai, asortimento. , įmonių valdymas, pelno mokestis, tarptautinis nemokumas, susijungimai ir įsigijimai bei vertybinių popierių reguliavimas ir vykdymas.

Įmonių atitiktis

„Corporate Compliance LLM“ programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa Jungtinėse Valstijose. Studentai bus mokomi įgūdžių, kurie yra būtini bet kuriam šios sparčiai kylančios ir augančios svarbos srities specialistui, kuris dažnai yra pasaulinio masto. Studentai studijuoja pagrindinę reguliavimo sistemą, vidinio patarėjo vaidmenį, įmonės atitikties biurą ir įvairius atitikties elementus. Ši LLM programa taip pat prieinama internete.

Mados įstatymas

LLM studentai mados teisės programoje mokysis su žymiausiais šios disciplinos fakultetais, įskaitant akademikus ir pramonės atstovus, Niujorke, pasaulio mados pramonės sostinėje.

Išnagrinėsite, ką mes apibrėžėme kaip keturis mados įstatymo ramsčius:

 • intelektinė nuosavybė
 • verslas ir finansai, įskaitant tokias sritis kaip investicijos, darbo teisė ir nekilnojamasis turtas
 • tarptautinė prekyba ir vyriausybės reguliavimas, įskaitant tvarumą, privatumą ir su nešiojamomis technologijomis susijusias problemas
 • vartotojų kultūra ir pilietinės teisės

Taip pat gausite tiesioginę prieigą prie renginių ir tinklų kūrimo galimybių, pasiekiamų per ne pelno siekiantį mados teisės institutą. Šis centras, įkurtas padedant Amerikos mados dizainerių tarybai, yra pirmasis pasaulyje centras, skirtas mados teisei ir verslui, ir yra įsikūręs Fordhamo įstatyme.

Intelektinės nuosavybės ir informacinių technologijų įstatymas

Unikali „Fordham Law“ intelektinės nuosavybės ir informacinių technologijų teisės programa sujungia klasikinį intelektinės nuosavybės teisių tyrimą su sparčiai besivystančia informacinių technologijų teisės sritimi. Studentai studijuoja pagrindines ir pažangias intelektinės nuosavybės teisių problemas autorių teisių, patentų ir prekių ženklų teisės srityse, taip pat sužino apie problemas, kurios yra pagrindinės šiandieninės skaitmeninės informacinės visuomenės, pavyzdžiui, elektroninių nusikaltimų, elektroninės komercijos, informacijos privatumo ir interneto teisės srityse.

Tarptautinis verslas ir prekybos teisė

Tarptautinio verslo ir prekybos teisės LLM programa rengia studentus susidoroti su vis labiau globalėjančios ekonomikos iššūkiais, suteikiant jiems žinių ir mokymų, reikalingų sudėtingiems tarptautiniams sandoriams, kurie apibrėžia dabartinę teisinę ir verslo aplinką. Studentai pasirenka kursus iš besivystančios mokymo programos, kuri atspindi dabartinius pasaulinės ekonominės galios žaidėjus.

Tarptautinis ginčų sprendimas

Tarptautinė ginčų sprendimo programa suteikia studentams galimybę teoriniu ir praktiniu požiūriu nuodugniai ištirti įvairias ginčų sprendimo galimybes ir ypač ištirti, kaip jie vyksta tarptautinėje arenoje. Užsienio studentai įgis JAV bendrosios teisės sistemos vertinimą apskritai ir išmoks kai kurių konkrečių JAV bylinėjimosi modelio ypatybių.

Tarptautinė teisė ir teisingumas

Tarptautinės teisės ir teisingumo programa suteikia studentams galimybę įgyti pažangų supratimą apie žmogaus teisių apsaugą ir skatinimą tarptautiniu, regioniniu ir vidaus lygiu. Šis laipsnis visų pirma skirtas tiems, kurie dirba arba ketina siekti karjeros viešajame sektoriuje, įskaitant aukšto lygio vyriausybės advokatus ir nevyriausybinių organizacijų vadovus bei akademikus.

Nekilnojamojo turto įstatymas

Nekilnojamojo turto teisės programa suteikia studentams tvirtą nekilnojamojo turto teisės pagrindą, įskaitant tokias pagrindines sritis, kaip nekilnojamojo turto finansavimas, gyvenamoji ir komercinė nuoma, žemės naudojimas, įperkamas būstas, aplinkos teisė, įmonių teisė, mokesčiai ir susijusios teisės srityse. Programa skirta advokatams, norintiems pagilinti savo supratimą apie nekilnojamojo turto teisę arba atverti naujas karjeros galimybes nekilnojamojo turto srityje.

JAV teisė (taip pat pasiekiama internete)

JAV teisės programa skirta studentams, įgijusiems pradinį teisinį išsilavinimą civilinės teisės šalyje ir norintiems susipažinti su pagrindiniais JAV teisės sistemos principais ir pagrindinėmis JAV teisės sąvokomis. Šios programos studentai gali lanksčiai rengti mokymo programą JAV teisės temomis, atitinkančias jų konkrečius poreikius ir interesus. Ši LLM programa taip pat prieinama internete.

Priėmimai

Paraiškos turi būti pateiktos internetu per jūsų LSAC LLM paskyrą, laikantis toliau nurodytų terminų.

Pastaba: iš anksto pateikite savo paraišką, kad gautumėte pirmenybę vienai iš mūsų nuopelnais pagrįstų stipendijų. Daugiau informacijos apie stipendijas rasite toliau.

 • Pavasario priėmimui (sausio pradžia): spalio 1 d.
 • Rudens priėmimas (rugpjūčio pradžia): kovo 1 d.

Be LSAC mokesčių, už paraiškos pateikimą bus imamas 70 USD mokestis (100 USD už paraiškas, pateiktas pasibaigus paraiškos pateikimo terminui).

Visi pareiškėjai turi pateikti šiuos dokumentus:

 • Oficialus kiekvienos kolegijos, universiteto, magistrantūros ir teisės mokyklos, kurioje dalyvavo, nuorašas. LSAC Tarptautinė nuorašo autentifikavimo ir vertinimo paslauga yra neprivaloma. Tarptautiniams kandidatams prie visų nuorašų turi būti pridėtas įvertinimo sistemos paaiškinimas anglų kalba.
 • Atspausdintas 500 žodžių asmeninis pareiškimas, kuriame aprašomos priežastys, dėl kurių norite įgyti šį magistro laipsnį.
 • Du rekomendaciniai laiškai.
 • Dabartinis gyvenimo aprašymas arba gyvenimo aprašymas.
 • Reikalingas TOEFL, IELTS arba Duolingo balas, nebent pareiškėjas turi diplomą iš JAV, bet kurios Karibų jūros salos, kurioje anglų kalba yra vienintelė oficiali kalba, Australijos, angliškai kalbančios Kanados, Airijos, Naujosios Zelandijos ar Jungtinės Karalystės. Pareiškėjai, kurie nėra atleisti, bet įgijo teisinį išsilavinimą vienintele dėstomąja anglų kalba, gali prašyti pokalbio vietoje TOEFL arba IELTS, paraiškos formoje pasirinkę šią parinktį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad priėmimo komisija labai pageidauja, kad tokie kandidatai pateiktų TOEFL (mažiausiai 100 internetu, 250 kompiuteriniu arba 600 popieriniu) arba IELTS (mažiausiai 7) arba Duolingo. (mažiausiai 120) balų. Jei jūsų balas yra mažesnis už mūsų reikalavimą, mes vis tiek atsižvelgsime į tai kartu su jūsų paraiška ir galime susisiekti, kad suplanuotume pokalbį. Kandidatams, negalintiems įrodyti pakankamo anglų kalbos mokėjimo pagal TOEFL, IELTS arba Duolingo reikalavimą, mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti priėmimą, priklausantį nuo nuolatinės registracijos ir patenkinamos pažangos Fordhamo teisiniame anglų kalbos institute (LEI).

Stipendijos ir finansavimas

Alumnų statistika

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • New York

  West 62nd Street,150, 10023, New York

Klausimai